Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély arra hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy újra normális legyen a kapcsolatunk, ha mással is lefekszik?

Figyelt kérdés

Már régóta rossz a kapcsolatunk, főleg amiatt, hogy ő többet akar szexelni mint én. Bevállalósabb csajra vágyik. Összevesztünk, és azt mondta legyen vége. Én nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem, így azt mondtam hogy legyen akkor más lányokkal is akikkel szexel de nem akarok tudni róla. Ő belement, és azt mondta, így velem marad. Szerintetek ezzel csak rontottam a helyzeten vagy rádöbben majd hogy én kellek csak neki?

19L


2016. febr. 6. 23:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hallod, ne szívass már! Te most ezt komolyan eltűröd neki?!

Keress már inkább másik pasit, aki eltűri és kivárja a dolgokat, ha kell!

Nem megbántani akarlak, de 19 évesen elég buta vagy. És most lepontozhatsz, de az egyetem nem egyenlő az életbeli tudással.

Te komolyan együtt akarnál lenni egy olyan sráccal, aki melletted másba dugja a farkát?

2016. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Jó, amikor volt barátnőm, én se szerettem ha nincs szex sokáig, de... volt hogy felfázott szegény és fájt neki nagyon. Volt hogy 2 hétig nem szexeltünk ez miatt.

Eszembe nem jutott volna máshoz menni, mert nekem szexhiányom van.

2016. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ez is bizonyítja azt, hogy a pasinak csak szexre kellettél volna és mivel ez nincs, dobott volna érte!

A videóban elmondom a tanácsom, plusz bocsi, de hang torzítót használok, mert a valódi hangomat bárki felismerhetné. Így könnyebb tanácsot adni.

2016. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Te valami pszichológus vagy?

A videót meg szedd le kérlek!

2016. máj. 24. 18:12
 16/22 anonim ***** válasza:
Miért kellene letörölnöm a videót? Személytelenül, név nélkül van kint a kérdésed, senki nem tudja ki vagy, plusz nem listázott. Nem törlöm le. -.-"
2016. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Már bocsi, de miért is kellene leszedem a videót? Az csak egy tanács volt. Semmiféle személyiség jogot nem sértek, mert senki nem tudja hogy ki vagy.

Plusz, a videó ellenére bárki ugyan úgy láthatja a kiírásodat, megtalálhatja.

Nálam a videót csak a kiírásod alapján találhatják meg, mert nem listázott!

Amúgy te egyetemista vagy? Akkor vagy a pápa. Konkrétan. Nagyon hülye felfogásod van, de akkor ilyen lánynak csak az olyan való, aki csalja."


Köszi a kedves leveled!:)

Látom nagy bajok vannak nálad mert többször is leírtad kb hogy utálod az egyetemistákat :DD de hogy jön a megcsaláshoz az hogy ki hova jár suliba? :D de még videókat csinálsz. Te sem unatkozol látom:)

2016. máj. 24. 18:51
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem utálom az egyetemistákat... sehol nem írtam ilyent. Igazából nem égetsz a "visszamásolt levelemmel", pont azért mert senki nem tudja, hogy ki vagyok.

Te meg konkrétan buta nő vagy, mert több esetben adtam már tanácsot hangüzenet formájában és eddig te voltál az első aki ezen sírt.

Plusz az is bizonyítja, hogy sírsz egy hülye pasi után, akinek meg még megengedted hogy nyugodt szívvel csaljon téged más csajokkal. Ez a hajó már elúszott és te soha többé nem fogsz felférni rá. Vagy ha még is lesz még veled, többet már nem fogsz jelenteni neki mint pinát.

Ezt kellene felfognod!


"Már régóta rossz a kapcsolatunk, főleg amiatt, hogy ő többet akar szexelni mint én. Bevállalósabb csajra vágyik. Összevesztünk, és azt mondta legyen vége."


---> TÖBBET AKAR SZEXELNI <--- Ergo, csak kefélni akar valakit!

2016. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
:DDD
2016. máj. 24. 19:06
 20/22 anonim ***** válasza:
Kár volt komolyan venni a kérdésed kedves kérdező, de remélem látják még a kérdésed páran, bár szerintem már nem érdekli őket :)
2016. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!