Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség nektek aközött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség nektek aközött hogy valaki csak azt kéri pisild le/lepisilhessen vagy pisit is akar inni?

Figyelt kérdés

Egy visszafogottabb lány szexpartnerem, akiből nem néztem volna ki, közös fürdéskor azt kérte hogy pisiljem már le, ha már ott vagyunk. De szigorúan csak nyak alatt és vigyázzak ne menjen nyak fölé.

Aztán ő is leguggolt és mondta tartsam oda a lábam hogy rápisilhessen. Közben persze a zuhany mosta rólunk az egészet.


Nekem ez nagyon furcsa volt, bár durvább lett volna, ha még meg is akarja inni vagy ilyesmi. Így visszanézve egyrészt nem tudom mi volt neki jó ebben, másrészt pedig azért annyira nem is tartom brutális perverzségnek, mert hát csak nyak alá ment és amúgy is fürdés közben.


2016. febr. 7. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Inni mi se szoktuk.De ellenben megy mindenhova.

F/N

2016. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért csinálta, hogy csináljon valami durvábbat, mert megteheti. Ez is egyfajta élvezet.
2016. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igyen szexpartnercsaj kellene nekem is.
2016. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pisit iszom én is, a sajátomat felfelé álló farkamból.

De lányból is iszom szívesen.

dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!