Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire imponáló egy nálatok akár 20 évvel idősebb férfi közeledése? Belemennétek egy ilyen kapcsolatba, vagy csak szex és más semmi?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

9:


De hát a szüleim közt is 9 év a korkülönbség apa javára és szeretetben, boldogságban élnek, engem is így neveltek fel. Apától pedig mindig kaptam törődést és szeretet.


25 évesen meg mondjuk én is inkább szülnék gyereket egy 35 éves férfinak, mint egy 25 éves srácnak.

2016. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Belemennék,bár attól függ mennyire tettszik az illető,,a szex meg jöhet.
2016. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Én értem amit mondasz. Még a 9 év talán nem is egy eget rengető dolog. Példának a férfi 36 a nő meg legyen 25. Elfogadható. Nem erről beszélek. De mikor akar egy férfi gyereket átlagban 35 körül kb. Na most az említett 15 évre, akkor 20 éves nő szüljön neki? 20 évesen egy nő dolga, hogy tanuljon. Feltételezzük hogy 18 évesen leérettségizett. Valamit tanuljon, hogy legyen belőle valami. Ez csak egy szempont. De mint a példát amit említettem. Isten barma volt barátom 31 nálam kettővel idősebb mi az istent keres egy 15 évessel sőt akkor még csak 14 volt? Nem azért nem állok le 29 évesen 20 évesekkel mert rondák vagy bármi. De legyen szó egy 20 évesről. Miről lehet vele beszélni? Semmiről az ég adta világon. A hóhér farka nem kíváncsi arra mi van a plázákban és soroljam még? Legalábbis 22 évesen mikor 18-20 évesekkel voltam ez volt a bajom, hogy akármelyik elhívott randizni egyszerűen mint a sült békák. Semmiről nem volt véleményük. Semmihez nem tudtak hozzászólni és itt most nem a fősulin írt elektronika meg egyéb zh-ról beszélek, hanem a nagy világról. Kismillió témakor van, de semmiről nem lehetett velük beszélgetni. Azon kívül, hogy mit vettek és ilyen köröm meg olyan műköröm. Mindezt egy randin amire még csak nem is én hívtam őket. Mindegy. Keresgéljünk tovább. Legyen szintén a felhozott 15 év amit mondasz. 29 vagyok akkor a nő nem lehet, csak lány ugye legyen 14 éves. Az megint mi? Félreértés ne essék volt már húszon x éves barátnőm szűz volt nem zavart. Nem a szüzesség kérdése zavar, hanem mit keresnék én egy 14-15-16 éves mellett? Tapasztalatból mondom, hogy egy férfi aki értelmes van egzisztenciája az tud magának nőt szerezni. Csak olyan 40 körülieket ismerek akik ilyen kapcsolatba belemennek akik du.gni akarnak vagy annyira tényleg nyomorult és nem áll szóba velük értelmes nő, hogy inkább lányuk korabelit keresnek. Megint példának fel tudom hozni a volt barátom aki csak úgy tudott nőt szerezni, amelyiket én elhagytam. Azt is egy alkalomra meg tudta kapni és mind elhagyta. Mert mint ember hulladék. Nem végzett semmit, egész nap otthon gépezik. Nem tud miről beszélni nincs szókincse és még a 25 éveseknek sem kell. Ez így rendben van? Imponáló az lehet, mert én is flörtölök bárhol bármikor bárkivel egy határon belül persze, ha kapcsolatban vagy ha nem. Flört még nem megcsalás. De azért na tegyük már ezt egy egészséges keretek között. Mit tudna nekem nyújtani egy 19 vagy 14 éves az ég adta világon semmit azon kívül hogy fiatal lánnyal bújnék ágyba. Főzni nem tudnak, minden nap vihetném étterembe, ha enni akarok. Ugye 24/24-ben du.gni sem lehet (szeretkezni)csak kell valamiről beszélni is. Vizsgák után megyek esetleg dolgozni, még írjam meg a házi feladatát, vagy mi volt énekórán? Na szóval...
2016. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

13: Köszi, ez volt az eddigi legjobb írásod, mert érveket írsz le és lehet rájuk reagálni.


"20 évesen egy nő dolga, hogy tanuljon. Feltételezzük hogy 18 évesen leérettségizett. Valamit tanuljon, hogy legyen belőle valami. "

És ha egy nő úgy dönt hogy nem? Régen megszabták hogy a nőknek szülni kell 20 évesen, ma pedig megszabják nekik hogy tanulni kell? Vagy inkább mindenki azt csinálhatja amit akar? Most melyik akkor?


"Nem azért nem állok le 29 évesen 20 évesekkel mert rondák vagy bármi. De legyen szó egy 20 évesről. Miről lehet vele beszélni?"

Vannak akik kevésbé az intellektuális beszélgetésben látják egy kapcsolat legalapabb dolgait, sokkal inkább abban, hogy más téren mennyire passzolnak a felek. Sőt, sok embernek nincs arra igénye, hogy úgy beszélgethessen a párjával, mint valami legjobb barátjával szokott.


Sőt, ha már itt tartunk sok férfi és sok nő a biológiai szempontokat nézi inkább. 18-25 éves nő családot alapít 30-40 éves férfival. Miért? Mert abból születik a legegészségesebb gyerek, akit a legesélyesebben jó anyagi körülmények közt lehet felnevelni. Valahol én meg pont ugyanígy azt a 30-40-es férfit nem értem, aki 30 feletti nővel akar családot. Miért? Mert talán jobbakat tud beszélgetni a nővel?


A fiatal korosztályú (18-25) nők között pedig ugyanúgy vannak házias, kedves, törődő, gondoskodó, anyai és fészekrakó ösztönökkel bíró nők. Akik tudnak főzni és szívesen is főznek például és akik nem ribik hanem monogám természetűek.

2016. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Gondoltam ez az a téma amit nem kell részleteznem és érvelnem amellett miért tartom betegségnek, ha egy 40 éves hapsi egy 20 éves nővel van.

"valami. "

És ha egy nő úgy dönt hogy nem? Régen megszabták hogy a nőknek szülni kell 20 évesen, ma pedig megszabják nekik hogy tanulni kell? Vagy inkább mindenki azt csinálhatja amit akar? Most melyik akkor? "


Régen az volt az elfogadott. A családfő dolgozott és megéltek így, hogy az asszony meg otthon nevelte a gyerekeket. Nem kötelező tanulni szó sincs róla, mindenki azt csinál az életével amit akar. Van aki tanul és karriert épít, van aki eltartatja magát és van aki ku.rvának megy. Én többre becsülök egy egyszerű, átlagosan kinéző lányt akibe szorult értelem, mint egy cicababát amelyik az ágyban érzi magát igazán elemében.


"Vannak akik kevésbé az intellektuális beszélgetésben látják egy kapcsolat legalapabb dolgait, sokkal inkább abban, hogy más téren mennyire passzolnak a felek. Sőt, sok embernek nincs arra igénye, hogy úgy beszélgethessen a párjával, mint valami legjobb barátjával szokott."


A beszélgetés mindennek az alapja. Kommunikáció. Ha ez nem megy akkor nincs miről beszélni. Persze maradhattam volna még ott a randin velük és nézhettük volna egymást hülyén és szép csendben. Bár jobb szeretek akkor csendben lenni és csak nézni mikor adott esetben párommal vagyok és van az a pillanat mikor nem kellenek szavak és beszélni se tudok csak úgy vagyok, úgymond elveszek benne, ahogy néz és ennyi.


"Valahol én meg pont ugyanígy azt a 30-40-es férfit nem értem, aki 30 feletti nővel akar családot. Miért? Mert talán jobbakat tud beszélgetni a nővel? "


Én 29 a legutóbbi most 28. 40-es férfi akkor akar családot már régen rossz. Azokkal a nőkkel és férfiakkal baj van akik 25-30 éves korukra semmit nem tudnak felmutatni csak úgy vannak. Mindkét részről betegség. Nőbe is láttam már 40-es 20 éves srácokat hajkurászni és fordítva is egyik sem normális.


"Sőt, ha már itt tartunk sok férfi és sok nő a biológiai szempontokat nézi inkább. 18-25 éves nő családot alapít 30-40 éves férfival. Miért? Mert abból születik a legegészségesebb gyerek, akit a legesélyesebben jó anyagi körülmények közt lehet felnevelni"


Tévedés a férfi életkora ebben nem játszik szerepet. A nők pedig 30 körül is nyugodtan szülhetnek. A legegészségesebb gyerekek akkor születnek, ha nem elevittel és egyéb babagyilkos "vitaminokkal" tömik az anyukák magukat terhesség ideje alatt.


"A fiatal korosztályú (18-25) nők között pedig ugyanúgy vannak házias, kedves, törődő, gondoskodó, anyai és fészekrakó ösztönökkel bíró nők. Akik tudnak főzni és szívesen is főznek például és akik nem ribik hanem monogám természetűek."


Most vettem elő a térképet nem találtam. Hajjaj vegyük csak elő az atlaszt. Searching.... Európában sem találtam. Jó ez durva volt, de na... Nem arra születtem, hogy tűt keressek a szénakazalban. Azért, mert kötelező olvasmány volt anno A kincskereső kis ködmön, nem azt jelenti, hogy én is elmegyek kincset keresni és megvárom míg a bányarigó kinyír... (már aki érti :D) Ez előtt 7 évvel mikor még foglalkoztatott a téma, már akkor előtérbe került a tőke és a pénzorientáltság, most meg aztán pláne, arról akarsz meggyőzni, hogy...? Hamis a baba... na mindegy nekem eddig is megfelelt a nálam egy két évvel fiatalabb és ezután is rossz szemmel fogom nézni azokat akik lányuk korabelieket hajtanak...

2016. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

"A beszélgetés mindennek az alapja. Kommunikáció. Ha ez nem megy akkor nincs miről beszélni. "


Nem mindegy hogy miről tudtok egymással beszélgetni. Mondok két kategóriát.

1. Kedvenc, filmek, sorozatok, politika, irodalom, kultúra, tudomány és hasonlók

2. A saját közös életetek. Munka, házimunka, tanulás, hogy lesz majd pénz a jövőbeli dolgokra.

Ha valakivel tudsz beszélgetni a másodikról, de az elsőről nem, az nem alkalmas párnak?


----

Ha valaki inkább lenne családanya 20-23 éves korában, mint diplomás, sokat kereső nő, az onnantól lusta, dolgozni nem akaró cicababa a szemedben?

----

Szerintem az normális, ha egy nő kb. 20-27 évesen, egy férfi pedig 27-35 évesen akar családot. Ettől lehetnek persze minimális eltérések néhány évvel. Az nem baj. De a férfiaknál alapvetően később, a nőknél korábban jön el a családalapításra alkalmas kor.

----

Te úgy látod hogy a 18-25 éves nők nem jók egy háztartás vezetésére. Mert csak később érnek meg erre, amikor idősebbek lesznek.


Szerintem meg pont hogy a fordított igaz. Több 18-25 éves lány van, aki alkalmas háztartás vezetésére és családalapításra, mint 28-40 éves nő. Egy nő fiatalon képes lenne erre, de aztán kiég, sokat csalódik és elveszti a korábbi ideáit, álmait és már nem is akar családot. Szerintem ez jellemzőbb, mint amit te mondasz.

2016. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

"2. A saját közös életetek. Munka, házimunka, tanulás, hogy lesz majd pénz a jövőbeli dolgokra.

Ha valakivel tudsz beszélgetni a másodikról, de az elsőről nem, az nem alkalmas párnak?"


Igen például erről, vagy amiről akar vagy amiben lát értelmet. Tök mindegy csak attól mászok falra, mikor randin próbálok bármit és csak a pláza meg a műköröm jöhet szóba. Ez rémálom. Közös élet, már ha aktuális. Elképzelései bármit. De némelyik azt nem tudja elmagyarázni értelmesen mivel telt a napja, milyen volt....


"Ha valaki inkább lenne családanya 20-23 éves korában, mint diplomás, sokat kereső nő, az onnantól lusta, dolgozni nem akaró cicababa a szemedben? "


Nem, nem erről van szó. csupán arról, hogy tételezzük fel egyedül van és meg kell állnia a saját lábán azt hogyan csinálja? Vagy megismerkedem vele és adjak alá házat, kocsit mindent még aznap randi után? Tudom ez az elfogadott, már ahol. Én viszont erre csak annyit mondok, ha ez alap és ezt nekünk fel kell tudni mutatni, akkor mit mutat fel a hölgyike? Akiknek eddig az autóm nem volt elég luxus azoktól rögtön megkérdeztem, hogy mid van? Válaszoltam is rá helyettük: a rongyos gúnyád meg egy hátsód amit két ital után fel tudsz nekem kínálni. Igen azok a randik nem tartottak túl sokáig gondoskodtam róla. Nézd, ha olyan nővel ismerkednék meg aki tanul 20 éves. Annyira imádnám nem foglalkoznék vele, hogy dolgozik-e vagy sem, ha családot szeretnék vele alapítani. A baj, hogy két ilyen volt az egyiknek vége lett, mert le mertem vele feküdni és nem a4-essel jártam akkor, hanem csak egy corsa-val. A másik pedig egy pesti, hogy mondja ezt szépen éjjeli pillangó volt. Ez rá pár hónapra derült csak ki. Nagy bánatomra. Azóta nem óhajtok szerelmes lenni, csak amolyan partnernek nevezhető barátnőim voltak akikbe tudom, hogy nem szerethetek bele, mert nem az eseteim. Nem vagyok egyedül, nem tör ki rajtam az egyedüllét miatt depresszió és nekem ez így pont jó. Ha részemről merülne fel, hogy beleszeretek azt úgyis észreveszem magamon és ott vége a kapcsolatnak. Tehát csalódás pipa. Ez az eset amit leírtál már nem merülhet fel és nem is merült 7 éve.


"Szerintem az normális, ha egy nő kb. 20-27 évesen, egy férfi pedig 27-35 évesen akar családot. Ettől lehetnek persze minimális eltérések néhány évvel. Az nem baj. De a férfiaknál alapvetően később, a nőknél korábban jön el a családalapításra alkalmas kor. "


Jól látod a dolgot nem tudok bele kötni. Akkor még van 6 évem, hogy értelmes nőt keressek. Szűkös az a 6 év lehet majd változtatok a hozzáállásomon közben. Egyébként én is ezt az intervallumot látom helyesnek.


"Te úgy látod hogy a 18-25 éves nők nem jók egy háztartás vezetésére. Mert csak később érnek meg erre, amikor idősebbek lesznek. "


Helyesbítek rajta. Nem erre, hanem mint nő későn érnek meg. Persze mi férfiak állatok vagyunk és csak a vadul du.gáshoz értünk. Arról, hogy mi mit érzünk, vagy mit gondolunk a kutya le szarja. 37-ig jutok pontosan. Tudom ez a szám óriási és ezek csak azok akiknek az arcéra és nevére még emlékszem. Ezek azok amikkel megvolt minden. Ennek a számnak a 70%-a olyan, hogy: persze nem vagyok kisgyerek feküdjünk le, nehogy az legyen, hogy az ágyban nem tudok teljesíteni bla bla bla. Láttam benne rációt. Aranyosak voltak persze végül is másnap reggel legtöbbjénél kiderült, hogy ez így megy és nem óhajtanak nagyon elmélyedni kapcsolatban. Ebből is tanultunk többek között emiatt is kerülöm a 25 vagy az alattiakat. Éljék ki magukat aztán majd beszélgethetünk egyszer... Ezt a számot még emelhetném 10-15-el akikre már nem emlékszem pedig soha nem voltam az a teccő **** kérsz kólát. Kicsit elgondolkodtató, hogy műfaroknak néznek ami egy egy alkalomra kielégíti őket anyagilag akár szexuálisan. Meguntam nem véletlen a tuskó hangnem. Már akivel tuskó vagyok.


"Szerintem meg pont hogy a fordított igaz. Több 18-25 éves lány van, aki alkalmas háztartás vezetésére és családalapításra, mint 28-40 éves nő. Egy nő fiatalon képes lenne erre, de aztán kiég, sokat csalódik és elveszti a korábbi ideáit, álmait és már nem is akar családot. Szerintem ez jellemzőbb, mint amit te mondasz."


Nem feltétlen kell háztartást vezetnie ilyen fiatalon, csak némelyik még a büdös zokniját is az ágyon tartja. Vagy a tamponok és egyebek szétszórva. Azért mondtam biztos akad kavicsok között is gyémánt. Csak van egy pont mikor kimondjuk, hogy elég és már nem óhajtjuk keresni.

2016. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és tagadni is kár lenne, hogy apakomplexusom van, ami érthető is, ha visszanézek az életemre. Ennél fogva mindig az idősebb férfiak érdekeltek igazán. Volt már 40 körülival kalandom, ami végül borzalmasan záródott le sajnos. De ettől függetlenül nagyon jól tud esni egy érett férfi közeledése :)
2021. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ahányan hozzászólnak, (vagyis majdnem mindenkinek) más a véleménye erről.

Nem is lehet ezt bekategorizálni.

Ami viszont nagyon igaz, hogy egy 40+os férfi sokkal érzékibb és odafigyelősebb tud lenni az ágyban, mint a 20-onéves srácok. Jaa és ők nem nyaggatnak FB-on és hasonlókon, hogy hol voltál mit csnálsz stb stb, magyarul nem telepedik rá a lányra. Csak egyszerűen brutális élvezetet ad a lánynak. Akinek ez kell, belemegy, mindennemű kérdés nélkül és élvezi. Aki meg nem, annak is szive joga.

Nem kell sztem itt definiálni, hogy hány év a normális és mettől nem az.

Egyébként pedig az ágyon kívüli dolgoktól lesz valaki vonzó a másik számára. A gesztusai a beszédstílusa, az egész megjelenése, kölcsönösen. És ez így van. Ettől még marad csak titkos összejárós kapcsolat.

Vagyis mindenki azt csinál, amit akar és addig, ahogy jólesik.

ÉS PONT.

2022. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!