Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez az alkat még elfogadható?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az alkat még elfogadható? Vagy már abszolút nem izgató?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 7. 17:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
miért nem elég ha csak a fejedet veszed le róla?
2016. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Eléggé megcsonkítottad magad a szerkesztéssel így nem látni a valós formát. De elképzelésem szerint nekem bejön. 23/F
2016. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem csonkítottam meg magam, csak mondom, nem az volt a cél, hogy mást mutassak, mint a valóság. lehet, hogyn em hót pontos az egész, de azt hiszem itt leginkább a kötözködés él..
2016. febr. 7. 18:35
 14/20 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, mintha a fele zsírt leszedted volna a képről.
2016. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
akkor úgy tűnik, sajnos nem erősségem a képszerkesztés, soha nem is lesz az. én tudom magamról hogy nézek ki, és az ez.
2016. febr. 7. 19:07
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne izgasd magad!

Egy ismerősöm szerint a nő egy mázsánál kezdődik! Nem viccből mondta, be is tartotta! A párja ennek megfelelő volt! Hogy kinek mi jön be, az ízlés dolga! Szokták mondani, hogy zsák a foltját!

Az alkat az egy dolog! Az változik. Szerintem sokkal fontosabb a modor, a viselkedés, a másikhoz való viszonyulás! F.

2016. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vagy, akkor alakod rendben lenne... akkor mitől undorodott meg?

Mit mond a párod?

Hacsak nem voltál előtte NAGYON sovány...

2016. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ilyen voltam, mikor megismert. Neki a vékony lányok tetszenek
2016. febr. 7. 19:23
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért jött össze egy olyan lánnyal, aki nem tetszik neki? Ennyire nincs önbizalma? Vagy neki csak azért kell a barátnő, h a haverok előtt felvághasson vele?


Válasz: teljesen egészséges az alakod, de engem a kövérebb lányok indìtanak be. És az arc, kedves stìlus, öltözködés legalább annyit számìt, mint az alakod.

2016. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát a szerkesztés elég gáz tényleg. De szerintem bőven jó ez a testalkat már amennyire látszik... Nem sok felesleg van rajtad amennyire én látom
2016. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!