Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok esetleg volt nállatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok esetleg volt nállatok olyan, hogy masztizásnál használtatok valami segédeszközt, akár hétköznapi dolgokat pl fogkefe, hajkefe stb ezekből melyiket tudnátok javasoli?

Figyelt kérdés
Vagy ha vibrátort akkor azt hol vettétek?

2016. febr. 7. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szexshopba menni, akkor rendelj a netről. Lehet online szexshoptól, vagy akár a vateráról. Én utóbbiról rendeltem. Nem fogják az életkorodat figyelni ha nem vagy még 18 éves, sőt, ha nem akarsz/tudsz előre utalással fizetni, kérheted utánvétellel is (akkor fizeted ki készpénzben, amikor átveszed a csomagot). A saját címedre sem vagy köteles rendelni, hanem kérheted pick-pack pontra (pl. újságos), és akkor mész érte, amikor jól esik, így senkinek nem kell róla tudnia. A csomag hófehér vagy barna, a kutya se szagolja ki, hogy mi van benne.
2016. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A banánt, mert könnyen belém törik. És utána izgalmas élmény elmenni a sürgősségire kiszedetni. A tanulság: ha nem ez izgat fel, vegyél értelmes szexjátékot, ne ilyen házilag tákolt szarokat használj.
2016. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én néha egy vastagabb szempillaspirált használok erre a célra.
2016. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Műpénisz/ vibrátor -- > szexáruház.hu !! :D diszkrét.. van futár / posta.. senki sem tudja meg mi az !! :D

Vékony parfümösüveg.. üresen / tisztán... Használatlan fogkefe nyele .. :D

2016. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!