Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a vékony lányok sok férfinak preferáltak, a kövéreket pedig csúfolják, undorodnak tőlük, mikor mindkettő deviáns az átlaghoz képest?

Figyelt kérdés
Jó, persze vannak kivételek, vannak, akik a túlsúlyos nőket kedvelik, de ez sokkal kevesebb, mint azok a férfiak, akik kifejezetten csak a sovány nőket keresik.
2016. febr. 8. 00:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Talán mert a vékony lányok szépek, egészségesek, szexik, ellenben a dagadtakkal? Roppant bonyolult kérdés.
2016. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Már attól függ, te mit értesz a sovány alatt. Linkelhetnél valami hasonlót. Bár magadat gondolom nem fogod, a kérdésből ítélve te inkább a mangi tábort erősítheted.
2016. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 titok008 ***** válasza:
40%
Erre egyszerű válasz ezt látták a tv-ben ez rögzödött bennük hisz a tv-ben a szinészek lesznek a példák és összintén melyikből van több?/ és aférfiak amugy is szeretnek felsöbbrendünek erősebbnek tünni teszem azt egy telt netán kövér lány esetébben ez nem feltélen valosul meg.
2016. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerűen tényleg undorodom a dagadt nőktől.

Szó szerint dühöt váltanak ki belőlem, mert valahogy úgy látom őket, mint valami szörnyet, ami felfalt egy szép nőt.

2016. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

szerintem legfőképpen a média miatt, ami sokszor túlságosan pozitív színben tüntette fel a nagyon vékony lányokat. ez pedig ugye egy öngerjesztő folyamat.


lehet az lehet az oka, hogy a társadalom inkább elhízott, mint sovány. nehéz vékonynak lenni, sok lemondással jár és szenvedéssel jár, míg meghízni szinte bárki képes.


én nem preferálom a kórosan vékony lányokat, de tetszenek a vékony, sportos, szálkás lányok. de a molettebb csajok között is sok szexi van. (mondjuk 60-65kg 160 cm-hez számít nálam molettnek) viszont nagyon sokat számít az alkat, vannak szerencsésebb nők, akik jól híznak.

2016. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3 és 5:

Igen, persze. És az 50, 500, 5000 évvel ezelőtti férfiak is a TV-ben látták meg az újságban és ők is ezért vonzódtak a vékony nőkhöz inkább, mint a hájasokhoz.


Nem tudom mit kell azon magyarázni, hogy az ezen a képen 0-1-2 típusúakra előbb áll fel a férfiak 95%-ának, mint a 6-7 típusúakra.

[link]


5-ös: Te a képről melyik alkatú nőkre lennél képes erekciót produkálni könnyen, jó szívvel? Bocs, hogy egy kalap alá veszlek a hármassal, te értelmesebbnek tűnsz, csak mindketten ugyanazt a médiás dolgot említettétek.

2016. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Ezen képről a 6-os és 7-es kivételével mindet kegyetlenül megdugnám. Csak a dagadtak nem vonzanak.

A top 3 sorrend pedig:

3-4-2


[link]

2016. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ntom, hogy ezen képekben van-e rendszer, de nekem csak a 2-3-5-8 tetszik. A többiből talán a 4-sel tudnék megbarátkozni.
2016. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

#6 (#5ös vagyok):


A múltban, és más kultúrákban sokszor a kövér nők jelentették a szexideált, mert akkor a népesség jó része nélkülözött, és mindenki sovány volt, és ehhez társították a jómódúságot.


ha csak a külsőt nézzük, akkor a 2-5,8 az amit szépnek találok. a 6-os már túl sok nekem, a többi meg egyenesen taszít.

2016. febr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Összkép,kinek mi jön be. Minek kell általánosítani,valakinek a karcsúság,a sportos alkat az esete, valakinek meg az ellenkezője.
2016. febr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!