Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a vékony lányok sok férfinak preferáltak, a kövéreket pedig csúfolják, undorodnak tőlük, mikor mindkettő deviáns az átlaghoz képest?

Figyelt kérdés
Jó, persze vannak kivételek, vannak, akik a túlsúlyos nőket kedvelik, de ez sokkal kevesebb, mint azok a férfiak, akik kifejezetten csak a sovány nőket keresik.
2016. febr. 8. 00:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A linkelt képen nekem a 2-5 lányok nagyon tetszenek, a többit bottal se.
2016. febr. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mennyi sötét van itt. Régen mi volt az ideális? A kövér nő, mert az több gyereket szült stb. Hány szobor örökít meg ilyet... Kellene a hóhérnak a sok aberrált akár anorexiás 40 kilós melle sincs nyomorék. Bordái meg a csípőcsontja kilóg a hülyének de kövér vagyok mondogatja. A kettő közötti a jó. Van rajta mit fogni, de nem egy 140 kg. 5-10 kiló felesleg belefér.
2016. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12:

Olvastam erről, hogy mekkora butaság az, hogy azt hiszik ma sokan hogy régen a kövér volt a szép.


Csak mert maradtak meg szobrok pl, amin kövérek vannak, ebből szűrik ezt le? vagy miből? Tegyük fel hogy most egy atomháború kiírja a világ nagy részét és beletelik 1-2 ezer évbe, mire újjáépül valami mostanihoz hasonló civilizáció. Akkor ők elkezdenének kutakodni, hogy milyen lehetett régen (vagyis manapság) az élet. Találnának szobrokat, talán festményeket és egyéb műalkotásokat. És most csak mert találnak 10 szobrot, amiből 7-en dagadt ember van, akkor egyből gondolják azt, hogy manapság is a dagadt ember volt az ideál?

2016. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az miért csúnya,ha valaki a gyerek után is visszakapja a régi,vékony alakját?:)

Megint a mellmérettel jön valaki,hogy ha egy nőnek nincs nagy melle,az már nem szép és nem vonzó.

Annyira gusztustalan,ha valaki ilyen szinten lenézi a másikat, és közben oordít róla a féltékenység.

Én ugyanúgy szépnek látok egy vékony nőt vagy egy ducibbat(bizonyos határok között) annak ellenée,hogy én is vékonyabb vagyok,és szerncsésnek mondhatom magam,mer nem vagyok hízékony.

Ugyanakkor sose fogom lenézi azt,aki kövérebb,mert ugyanúgy lehet egy kövérebb ember is szép.

2016. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem a 4-5-6-7 már nem valami szép számomra, de elfogadom,ha másnak meg pont ez jön be.

Szerintem fontos,hogy a nő ne folyjon szét a hájtól, mert igénytelen

2016. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
gondolom hasonló okok miatt, amiért a nők a magas, izmos, magabiztos férfiakat szeretik.
2016. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!