Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretem a farok szagát....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a farok szagát. Mit tehetnék? 18/L

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, két pasival volt petting. Az igaz, hogy egyik előtt se fürödtek le, szóval lehet, attól volt büdös. De egyszeruen elmegy a kedvem az egésztől, ha megérzem a szagot.

Par hete jottem ossze a barátommal és ha ölelkezünk stb, feláll neki, néha előváladék is jön, olyankor mindig elkezdem érezni, farmeren keresztül is a szagot! Ez normalis? Ha beleülök az ölébe, úgy hogy pont rá a farkára, az én nadrágom is átveszi a bűzt. Egyébként maga a szag nem olyan gáz, de borzasztó erős. Mondom, farmeron keresztül is áthatol. Egyszer-ketszer, mikor valami miatt egy nap kimarad a furdes, nekem is hasonlóan bepállott lesz, de akkor se ennyire erősen. Állítása szerint fürdik, gatyát is naponta cserél. Arra is gondoltam, hogy mivel ferfi, nem törli meg pisiles utan rendesen, hanem ott erjed az egész... Mit tehetnék?


2016. febr. 8. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt így tényleg nehéz megmondani, mert ehhez először is tudni kellene, hogy valójában mit érzel. Hogy tényleg büdösek-e a kanok?


Mert ha tényleg büdösek akkor nincs mit tenni, meg kell őket fürdetni. A te puncid is büdös egy napos pálás után, nem?

2016. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jesssszusom!!!

Ne haragudj isten őrizz hogy ítélkezzek meg én sem vagyok egy naponta százszor fürdő de sosem mondták hogy az enyém büdös lenne!! (főleg hogy még nadrágon keresztül is)

Nem is tudom milyen faszik lehetek ezek.

Lehet hogy alapból genetikailag van olyan szaguk. (de akkor sem csak a farkukból jönne)

2016. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van valamiféle szaga, nyilvan. de nemhogy a nadrágon, még a Bugyin se érződik át, max ha valaki nagykn erősen beleszagol. meg a szag se olyan intenzív. Odafigyelek erre.
2016. febr. 8. 15:09
 4/17 anonim ***** válasza:

Szükségtelen farok közelébe menned, anélkül is lehet szex. És nem alapkövetelmény az orál.


Btw bővel lehet, hogy nem csíped az ő feromojaikat.

2016. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg nekem az a fura, hogy minden héten ugyanabban a nadrágban van. Állítása szerint az a kedvence, azt hordja... arra is gondoltam h lehet, hetekig ki sincs mosva..
2016. febr. 8. 15:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kotelezo az oral, de a mai világban már az a fura, ha nincs
2016. febr. 8. 15:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak beképzeled. Tényleg van egy bizonyos szaga a nemi szerveknek, de nem olyan erős hogy gatyán keresztül is érezd, és a te gatyád is olyan legyen. Próbálj meg nem arra figyelni. Vagy mielőtt együtt lennétek fürödjetek le közösen.
2016. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ha szexre, oralra kerülne a sor, mindenképpen lefürdünk elotte :D

Nem képzelem be, tényleg olyan szagú... Végigsimítok a kezemmel a gatyáját a nemi szerve fölött es a tenyerem is olyan szagú lesz, ő is érzi!

2016. febr. 8. 15:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet hogy többet kéne fürdenie. Vagy jobb alsókat vennie. A műszálas gatyák ugyan olyan rosszak mint a bugyik. Hordjon pamutot, az nem büdösödik.
2016. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
#6 Szard már le. Azt kell csinálni, ami jól esik. Ergo, ha nem akarsz orált, ne orálozz. Verd tarkón, aki ennek ellére nyaggat.
2016. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!