Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek az első randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek az első randin eszetekbe jut (fejetekben jár) az, hogy a pasinak mekkora farka lehet a gatyában?

Figyelt kérdés
Van olyan csaj,aki tart a randi utáni szextől, attól félve, hogy ha túl ennek a pasinak a farka fájni fog?

2016. febr. 3. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm az első randin megnézte.
2016. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Én meg is szoktam kérdezni. Inkább a túl kicsitől tartok, ha nem illünk össze minek vesztegessük egymás idejét?
2016. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: mekkora az, amire rögtön nemet mondasz? Volt már ilyen csalódásod?
2016. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. válaszoló válaszára én is kíváncsi lennék...
2016. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen legtobbszor elgondolkozok rajta. Es mint elottem is irtak attol tartok, hogy tul kicsi.
2016. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy látszik velem van a baj, de nem. AZ első randin semmiképp se. Mondjuk az is biztos hogy nem lesz szex a randi után:D
2016. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen eszembe jut ez is, szoktam gondolkodni rajta randi közben. Bár a kérdéssel ellentétben nekem sem az fordul meg ilyenkor a fejemben elsőnek, hogy majd akkora lesz, hogy fájni fog, hanem hogy nem lesz-e túl vékony vagy kicsi.


Mondjuk hozzá kell tenni, hogy nem vagyok már tizenéves, úgyhogy nem olyan égbekiáltó szörnyűség szerintem, ha az első randi után is van esetleg szex. Persze nem mindig végződik szexszel a dolog, nem kell megijedni. De olyankor is előfordult már, hogy finoman rákérdeztem, férfiasság terén nagyjából mire számíthatok majd. ;)

2016. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
.
2016. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
69%
Ha már az első randin ezen jár az eszed, akkor utána ne siránkozz, hogy ez a pasi is csak megdugni akart.
2016. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose kérdezem meg, se randin, se szex előtt: azzal boldogolunk, ami van, mivel az illető jön be és nem a hímtagja.
2016. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!