Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus után miért nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után miért nem tudom folytatni a maszturbálást?

Figyelt kérdés

Orgazmus után ha tovább maszturbálok, akkor elkezdek remegni, és fizikai fájdalmam van, egyszerűen nem tudom tovább csinálni. Miért van ez? Nem azért fáj amúgy, mert megdörzsölöm a péniszem, hanem mert olyan furcsa érzés lép fel, mintha begörcsölne a péniszem, vagy nem is tudom elmondani. Emlékeztet az orgazmusra, csak sokkal rosszabb. Múltkor megpróbáltam, azt hitem menni fog, de nem sikerült. Egy nagyot remegtem és felnyögtem. Mit tegyek, hogy ne legyen ez, hanem orgazmus után is tudjam tovább folytatni a maszturbációt? Illetve lenne bajom, ha valaki tovább csinálná az orgazmus után (mert ugye én magamnak nem vagyok képes rá), és nem hagyná nekem abba?


22/F


2016. febr. 8. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rossz a témakör. Ez esetben rakassátok át a kérdést a megfelelő helyre.
2016. febr. 8. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:

teéjesen természetes, ha orgazmus után nem tudod azonnal folytatni!

:O ha elmész akkor pihenni kéll, nem tovább csinálni!

teljesen normális, hogy orgazmus után egy ideig nem ingerelhető a pénisz. mindenkinél más ideig, van akinél szinte azonnal lehet újra.

de általában fiatal korban rövidebb az idő.

2016. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen mindenkinél. Ha nem is fájdalmas, de egy ideig mindenképpen kellemetlen orgazmus után további dörzsölgetés. Kell egy kis pihenő. Bajod nem lesz belőle, ha valaki más folytatja, de minek?:)
2016. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az élvezet a lényeg,ha nem élvezed akkor kell tartani annyi pihenőt,hogy kellemes érzés legyen folytatni.

Nem szokott lelankadni élvezés után?

2016. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, még sokáig merev marad.


Én azt hittem, hogy orgazmus után még lehet folytatni a maszturbálást, mert én még olyanról nem hallottam, hogy fájdalmat okozna utána. Azt hittem csak én vagyok így vele, és mindenki más tudná tovább folytatni.

2016. febr. 8. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet tovább folytatni, csak az egészet máshogy kell kivitelezni. Olvasd el a Multiorgazmusos férfi c. könyvet, meg lehet belőle tanulni.

Egyébként van aki a te verziódra izgul, és keres hozzá nőt, aki kikötözi, és tovább csinálja.

2016. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!