Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar kinyalni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar kinyalni. Ennyire csúnya lenne a puncim?

Figyelt kérdés
Ápolt vagyok, naponta fürdök és fordított esetben én mindig megteszem neki. Vajon mi lehet a gond?:/
2016. febr. 9. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
lehet, hogy nem birja a punci izét mert az ugye amikor beindul akkor aztán nedvesedik
2016. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
A naponta fürdés az semmi. Előtte utána is le kell fürdeni. Volt olyan barátnőm aki szintúgy naponta fürdött viszont odalent büdös volt. Én sem nyaltam ki. Kismillió módja van az igényes karbantartásnak. Alapjáraton van egy szaga és íze a benedvesedett nőknek. Ha csak a napi fürdéssel le van tudva ne csodálkozz rajta.
2016. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Én sem szerettem nyalni, életemben egyszer nyaltam ki nőt, de attól is rosszul voltam.Most 40 évesen találkoztam egy nővel, és én olyan késztetést éreztem az iránt hogy kinyaljam hogy magam is meglepődtem rajta. Nem telik el nap, hogy ne kényeztessem, de nem tudom, hogy más nőt ki tudnék-e még nyalni, mert ezt az érzést csak nála éreztem eddig.
2016. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
kis ratyik vagytok mind. Semmi jobb dolog nincs a világon, mint puncit nyalni. Ja de van. Ha szopnak közben. :))
2016. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akik a puncinyalás miatt hisztiznek, mit szólnának hozzá, ha egyetlenegy lány sem állna velük szóba?!... Örülnétek neki inkább, hogy van lehetőségetek nőhöz intim közelségbe kerülni, valakiknek ez bizony nem adatik meg!...
2016. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem hinném hogy az lenne az oka hogy csúnya, talán egyszerűen nem szereti csinálni, de ha van kedved küldj egy képet, arról nem derül ki hogy ki van rajta, viszont jó véleményt tudnék mondani.
2016. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szeret puncit nyalni, ahogy nem mindenki szeret szopni sem. El lehet őket fogadni így, lehet ágálni, vagy lehet mást keresni.

Azt tudomásul kell venni, hogy a nemi szerveknek megvan a maguk illata. Aki ezt el tudja fogadni, az felnőtt az intim együttléthez. Az is, akinek a szexuális együttlétben a másik öröme fontosabb, mint a sajátja.

2016. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Daidalosz ***** válasza:
100%
En imadok nyalni. Ha kudesz fotot a puncidrol megmondom,hogy szep vagy ronda. Szerintem szep.
2016. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, sajnos vannak pasik akik nem szeretik azt az illatot,ízt. Sajnálom, ha neked fontos lenne , akkor előbb utóbb úgy is szétmentek, most hiába hülyézel le engem. :)


De ne aggódj, azért bőven vannak, akik imádják csinálni ;)

2016. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért remélem annyi eszed volt,hogy megmosd előtte, vagy legalább két órával előtte.
2016. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!