Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek gyanakodni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek gyanakodni, hogy a barátom a saját neméhez vonzódik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyunk együtt, de furcsán viselkedik. A férfiak közelében zavarban van, és hozzám is másképpen viszonyul, mint amit az előző kapcsolataimból megtapasztaltam. Nőkkel mindig távolságtartó volt. Múltkor elszólta magát, hogy kár hogy élvezetért cserébe hozzá kellett nyúlnia nőkhöz, mert a punci idegen számára. Ráadásul volt rá példa, hogy olyan üzenetet kaptam, ami teljesen értelmetlen volt, hacsak nem másnak szánta titkos találkára.

Úgy érzem ha rákérdezek csaj olaj a tűzre és veszekedés lenne belőle. Nem akarok vádaskodni, de érdekes szituáció.


2016. febr. 9. 15:48
 1/3 k1zs ***** válasza:

Magának sem meri bevallani. Nehéz lehet neki, gondolj bele mit mondanának a haverjai.

lehet jobb lenne ha nem lennétek együtt

2016. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vesd fel egy másik fiú bevételét a szexbe. Egy csont heteró srác ezen (gondolom) kiakadna, míg egy magát elnyomó meleg srácot valószínűleg nem kéne a dologra győzködni. Ha biszex akkor meg a reakciója inkább a hozzád fűződő viszonyától függ.
2016. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ricsy7111 válasza:
Szerintem valaki mást szeret!
2016. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!