Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy heteroként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy heteroként vonzódom a shemale-ekhez?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy nem, nem vagyok biszexuális sem. Soha nem nézek meg férfiakat, el is okádnám magam tőlük, ha csak hozzám nyúlna egy 'olyan' szándékkal, még jól szájba is rúgnám. Kizárólag a női testet szeretem, de van valami izgató a shemale-ekben, kivéve akkor, ha túlságosan látszik rajta ,hogy férfi. Ha már látszik a fején, a hátán, az izomszerkezetén, akkor már inkább megyek okádni, de az kifejezetten izgató hatással van pl. rám, hogy egy nagyon szép 'nővé'átoperáltatott férfi szexi ruhába van öltözve, és annyi különbözteti meg külsőre egy nőtől, hogy pénisze van. Igazából, én azon gondolkodtam, hogy egy még egy tapasztalatlan shemale-el is valamilyen szinten jobb lenne a szex, mint egy tapasztalatlan nővel, mivel egy shemale férfi volt, így tudja, hogy mit kell tennie egy férfival, hogy jó legyen a szex. Értitek, hogy értem, de még egyszer mondom, undorodom a férfiaktól, a shemale-ek viszont már se nem férfiak, se nem nők. A fene tudja, mik, de számomra igató egy női test, ami férfi nemi szervvel rendelkezik. Ez normális? Van valakinek hasonló fétise? És ne gyertek azzal, hogy homár vagyok, most is van barátnőm, akit szeretek, ez csak egy fétis, ami néha előjön.:D

#fétis #shemale #heteroszexális
2016. febr. 10. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De ez beteges,
2016. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Aham, valójában a homoszexuálisok sem homoszexuálisok, csak kukifétisük van.


Olyan felesleges az elnevezéseken vitatkozni...

2016. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy beteges, teljesen egészséges, normális férfi vagyok. Ha ide nem írom le mindezt, rólam senki sem tudná, mert ezek csak a fejemben vannak, ahogy az emberek 99%-nak "beteges" dolgok vannak a fejében. Én nem tartom magamat beteges embernek csak ezért :D
2016. febr. 10. 20:07
 14/22 anonim ***** válasza:
Beteges,de nem akartalak megbantani.Vagy megsérteni
2016. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
amúgy szerintem nem vagy beteges engem nem zavar, szerintem teljesen normális ha két ember megkívánja egymást akkor szexelnek mindegy milyen neműek..
2016. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem normális, de ma már egy csomó minden elfogadott, ami nem normális.

Szerintem ez nálad amolyan kíváncsiság. Hisz egy szép női test, (természetes, vagy mesterséges az most mindegy) ami kicsit más mint a többi és még talán jól is bánna a szerszámoddal, mert neki is olyan van, az tényleg izgató lehet annak, aki félre tudja tenni az előítéleteket és hasonlókat. Plusz még lyuk is van rajta. :)

Beszélgettem már itt olyan sráccal, aki szintén izgatónak találta a shemale-ket. Azt is mondta, hogy hármasban, a barátnőjével simán el tudná képzelni a dolgot.

2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Én egy szélsőjobboldali gondolkodású ember vagyok, de soha nem fordult meg a fejemben olyan, hogy előítéletes legyek valaki iránt. Nem is szeretnék belemenni abba, hogy ezeket az LMBTQ-s propagandákat a legvégsőkig elítélem. Mindenkinek a magánügye az, hogy mik a fétisei vagy éppen milyen nemi identitása van. Én ezt az egészet, amit felvázoltam magamról, az csak rám tartozik, nyilván, ezért írunk itt egymásnak névtelenül. Úgyhogy kérlek titeket, ne azt írjátok le, hogy "nem zavar, mert félre kell tenni az előítéleteket" stb, mert most nem erről volt szó, egyszerűen csak tudni szeretném azt, hogy mások erről, -amit témaként felhoztam- miként gondolkodnak, és van-e másnak hasonló fétise.

Ennek ellenére vagy azt kapom, hogy b*zi vagyok, vagy azt, hogy beteges :D

2016. febr. 10. 20:50
 18/22 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted ,a kérdésedben,hogy normális _e .nem normális dolog,és kiváncsi vagy a véleményekre,itt van leirva ez nem normális dolog.
2016. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hogy normális-e az nézőpont kérdése! A mostani társadalomban az emberek többsége a hetero kapcsolatot tartja normálisnak. Szerintük nem normális! Viszont egyre többen izgatónak tartják akár pasik, akár nők körében. Szerintük viszont teljesen normális dolog! Teljesen mindegy, hogy fejben vagy fizikailag!

Innét már Te döntöd el, melyik táborba tartozol!

Szerintem ez a dolog még egy darabig megosztja az embereket...

Azt kell szeretni, ami Neked jól esik, a többiek pedig álltassák magukat tovább!!! Ne törődj senkivel!:-)

2016. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ennyire nem egyszerű!

Van a travi, aki át van műtve! De a transzszexuális születésétől kezdve olyan amilyen. Van szép nőies feje, szép nőies cicije, és pucuja! De ha tévedek szóljatok!

2016. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!