Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor és hogyan mondjam el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan mondjam el, hogy még szűz vagyok? Alakulófélben lévő kapcsolatban, pár napja beszélünk. Félek, ha megtudja nem akar majd engem. Szóval gondolom illene időben szólni, hogy később ne okozzok csalódást. 21/N

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Én azért hozzátenném azt is, hogy ha azért nem akarna mert szűz vagy, akkor egy forintot nem ér az a srác! És mindenképpen mondd el neki! Nem kell magadtól szóba hozni, majd amikor a szexre kerül a téma, kicsit hasonló dolgokról társalogtok akkor megosztod vele és kész.


24/f

2016. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Na megelőzött az első válaszoló. Szinte ugyanezt akartam tanácsolni én is neked. Mikor a volt barátommal ismerkedünk, és felhozódott a szex téma (nem egy két nap után), kérdezte én miket szeretek stb. Akkor mondtam el hogy szűz vagyok.

Ha komolyan érdekled akkor eszébe se lesz hogy emiatt ne akarjon téged. :)

20L

2016. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 RRR ***** válasza:
75%
az 1-es teljesen jól leírta !!!!!
2016. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és ha nem szereti a tapasztalatlan lányokat, vagy ha bénának tart emiatt?
2016. febr. 10. 23:26
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha szóba kerül a szex köztetek,akkor nyugodtan mond el,legalább kiderül, mennyire gondolja komolyan a srác.

Ha ezzel problémája van,menjen Isten hírével.

Ez inkább amolyan megtiszteltetés féle,és nagy dolog.

2016. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Én barátnőm 20 éves volt mikor elvettem a szüzességét, nem volt kérdés azonnal elmondta. Nem szégyen ez, sőt én büszke voltam rá, hogy én lehetek az első, és biztos nem egy tini ribi akivel kitudja meddig fog tartani.. :)

Igazam is lett, mai napig boldogok vagyunk, és ez számomra csak előnyt jelentett semmilyen téren nem hátrány. Ha az illető szerint az, akkor ő egy idióta :)

2016. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó te akkor hány éves voltál?
2016. febr. 10. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Szia kedves kerdezo!

Ha meg csak alakulofelben vagytok,akkor meg nem kell,h tudjon rola! Majd ha mar egyutt lesztek tenylegesen es tudod,h szeret es megbizhatsz benne,akkor boven raersz elarulni neki! Te pedig csak akkor add oda neki ezt a kincsed,ha tenyleg ugy erzed,h o az a szemely,aki azt megerdemli es megbecsuli

2016. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mennyit szoktak várni az első együttlétig?
2016. febr. 11. 12:38
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez teljesen valtozo! Ameddig nem erzed azt,h keszen allsz ra es az illetot is megtalaltad akinek te szeretned adni... Nekem az elso egyuttletem 17evesen volt es 4honappal azutan,h osszejottunk. Meg 16voltam mikor osszejottem egy 31eves ferfival es mikor betoltottem a 17-et,akkor fekudtunk le...
2016. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!