Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet nagyon megbántottam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nagyon megbántottam a lányt? Hogy tudtam volna ezt finomabban közölni vele? Mit tudtam volna tenni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy csinos vékony lánnyal. Tegnap este feljött hozzám, hogy együtt legyünk. Mikor levette a melltartóját hát nagyon nem tudtam ahhoz a kis cicikhez vonzódni, mert igazság szerint nekem a duci nagymellű nők jönnek be, így mondtam neki hogy ezt inkább hagyjuk és öltözzön vissza. Ezért felöltözött gyorsan és bántódottan elrohant.
2016. febr. 11. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Hogy te mekkora bunkó vagy! Diplomatának ne menj soha. Egy nő sem tehet a mellméretéről, ahogy ti sem a farkatok méretéről!

Mindenesetre az biztos, hogy a nők abbahagyhatnák már a pushup melltartókat, lefogadom, hogy az volt rajta, ha nagyobbnak tűnt, mint amilyen volt. És akkor nem zsákbamacska lenne az egész kiválasztósdi sem, mert mindenkinek más jön be. Így persze nem csak te tehetsz róla, mert valamilyen szinten "becsapott", de azért szebben is megmondhattad volna neki, hogy nagy mell mániás vagy.

21/L

2016. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... hihetetlen.... komolyan nem csodálkozok a lányokon, hogy sokan mennyire feszélyezettek.....


léteznek ekkora tahók???????



25/f

2016. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12. Most mit tudtam volna csinálni? Mi lett volna a helyes magatartás?
2016. febr. 11. 11:16
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ez jó eséllyel kamu kérdés :D

vagy az illető egy balf asz, vagy nyomi nem is tudom...

én is a közepes-nagyobb cicit preferálom, de soha egy kiscicist se hagytam ki azért mert kicsi neki :O

persze ha amúgy csinos is akkor meg végképp nem.


kapcsolatnál se az a döntő, h mekkora a mell, de szexnél meg végképp nem. arról nem is beszélve, hogy kicseszett nagy tahó vagy.

férfitől meg iszonyat messze vagy, kisgyerekek szoktak így viselkedni, ha nem tetszik az ajábékba kapott dolog!

2016. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó nekem kell vonzalom a szexhez és nem úgy működök mint a legtöbb pasi hogy mindegy csak lyuk legyen

Meg mi ez hogy szexnél nem ez számít. Miért szexhez mi kell?

2016. febr. 11. 11:23
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

és neked a vonzalomhoz muszáj a nagy mell :O ???

a vonzalomhoz normális esetben kisugárzás, meg összhatás kell, nem a részletek fontosak.

egy kis cici meg egy normális férfi számára nem olyan taszító dolog, ami lerombolhatja a pozitív összhatást.


ha mondjuk valami nagyon ronda dolgot tapasztaltál volna vetkőzéskor, akkor megértenélek kicsit, de hogy a cici miatt...

2016. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked se lehet valami nagy tapasztalatod a nőkkel...

Azt elsőre lehet látni még ruhában is, hogy milyen az a melltartó. Levonod a mellméretből, a maradék lesz a cicije.


Az se jó, ha addig sejtelmed se volt a méretről. Egy kis tapsi se volt csókolózásnál? Vagy abból se gondoltad, hogy ilyen kicsi lesz?


A duci nagymellűek jönnek be, de azért felviszel egy csajt, aki vékony, és kismellű. Aztán meg itt mosakodsz, hogy nem olyan vagy, akinek mindegy, csak luk legyen. De, pontosan olyan vagy.


És még annyi sincs benned, hogy legalább ne bántsd meg szerencsétlent.


Lehet, lesz még olyan, mikor te tolod le a gatyád, és a nő mondja, hogy OK, hagyjuk inkább, öltözz fel. Már csak azért is, mert a jó szexhez kell a jó méret.


Mi az, hogy nem érted, hogy a jó szexhez nem kell nagy tőgy?! Hát tudod, a többség nem azt dugja. Vagy nem CSAK azt.


Ennél tahóbb akkor lehettél volna, ha le is köpöd, és ruha nélkül kivágod a lakásból.


Lehet, pár hét szex nélkül, és már beérnéd ilyen kicsi cicikkel is, de még az se lesz. :D

2016. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi eszed van, hogy egy "csinos vékony" lánnyal kezdesz ki annak ellenér, hogy neked a "duci nagymellű" nők jönnek be, legalább annyi érzelmi intelligencia szorulhatott volna beléd, hogy nem bántod meg így az érzéseit.


"Ezért felöltözött gyorsan és bántódottan elrohant."


Te mit fogsz csinálni abban a helyzetben, amikor adott esetben egy alkalmi szexpartner vagy azt közli veled, amikor meglátja a merev péniszedet, hogy neki ez túl rövid és túl vékony ahhoz, hogy vonzódni tudjon hozzád, vagy túl hosszú és túl vastag, "ezt inkább hagyjuk", és öltözz vissza?

2016. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező

Te vagy a kisfiu mert a kisfiuk almodoznak a nagy mellekrol,kamaszkorban nagyon sokan a nagy mellekre hajtanam mert latvanyos de egy ferfit nem ez erdekli h mekkora,aki a kicsit nem becsuli nagyon nem erdemli

2016. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo a te viselkedesed nagyon sok dologrol arulkodik. Pl arrol, hogy tapasztalatlan vagy es nem szocializalodtal.


Nekem ha nem jon he a lany xy ido utan mert pl bizonyos dolgok csak ruha nelkul latszodnak pl a szemeremajkak vagy a meplbimo merete stb akkor sem fogom ugy megbantani ahogy te tetted.

Beleadok mindent, hogy elvezze es par nap utan kitalalok egy okot, hogy ne erezze, hogy a teste miatt szekitottunk vagy nem kell.

Lehet ezt szepen is csinalni es akkor sosem bantodik meg ilyen modon.


De te egy barom vagy!

2016. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!