Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az már gáz ha nekem baromira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már gáz ha nekem baromira nem jön be egy női nemi szerv? Van szép is, de aminek nagy a csiklója és ilyen saláta és lóg ki a kisajk az sztem sokkal rondább mint egy szép srác farka.

Figyelt kérdés
inkább játszanék vele mint egy olyan csajjal, de egyébként teljesen hetero vagyok. nem bukok a srácokra, de anyira taszít egy olyan női nemiszerv amit leírtam. volt már sok barátnőm, de ezt soha nem értettem magamban.
2016. febr. 11. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2016. febr. 11. 20:11
 2/11 RRR ***** válasza:
100%

nem gáz

csak melegedsz lassan

2016. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hetero, mi? xD ilyen kèpet linkelsz, aztán írod hogy taszít a punci látványa :) meleg vagy. Vald be magadnak. Semmi problèma azzal.
2016. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig a részig még ok, hogy egy férfi nemi szervről megállapítod, hogy az a maga nemében jól sikerült darab. De amikor már kezd esztétikai élményt jelenteni, meg játszadoznál vele, az már melegedés.
2016. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"De amikor már kezd esztétikai élményt jelenteni, meg játszadoznál vele, az már melegedés."


félreérted. Nem akarok vele játszadozni, hanem INKÁBB ezzel játszanék mint egy ronda puncival.

2016. febr. 11. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberi szerv nem esztétikai célzattal született meg, mi lenne, ha a sebészorvos azt mondaná, hogy na ez olyan undorító vese, hogy nem foglalkozom vele....
2016. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát azért itt most nem egy ember életéről van szó, hanem undi / nem undi dolog.
2016. febr. 11. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked hogy esne ha egy nő nem jönne veled össze mert csüng a heréd?
2016. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi azt tudja mondani egy puncira, hogy undorító, az biztosan nem teljesen hetero.

Mindenkinek más punci tetszik, én például jobban preferálom a husis puncit nagyobbacska csiklóval. Annak van formája, jobb is kényeztetni, nem olyan, mintha egy kislányt rontanék meg. De sokaknak meg a baba punci tetszik. De egyik sem undorító.

2016. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Válogatós faxnak kutyában a helye.


Veled meg az a baj, hogy túl sok photoshoppolt pi.nát láttál, élőben meg igen keveset, vagy egyet se.

Akkor tudnád, hogy minden pun.ci más, ha csak egyféle tetszik, akkor nem sok esélyed van olyan nőt találni, aki megfelel.


Amit belinkeltél, az egy tipikus kis homi, girnyó testtel, pont csak a homiknak jön be. Én hányok tőle. És nem látom vonzónak. Mint egy aids beteg. Hullafehér. És undorító a farka színe, a szottyadt heréje, meg az is ahogy fogdossa magát. Blöeee.

Inkább kúrom le a matektanárnőm.


Szóval ja, buz.zancs vagy. Kár tagadni.

2016. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!