Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az már gáz ha nekem baromira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már gáz ha nekem baromira nem jön be egy női nemi szerv? Van szép is, de aminek nagy a csiklója és ilyen saláta és lóg ki a kisajk az sztem sokkal rondább mint egy szép srác farka.

Figyelt kérdés
inkább játszanék vele mint egy olyan csajjal, de egyébként teljesen hetero vagyok. nem bukok a srácokra, de anyira taszít egy olyan női nemiszerv amit leírtam. volt már sok barátnőm, de ezt soha nem értettem magamban.
2016. febr. 11. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9 nagyjából megírta a kommentemet, ami a nagy kisajkakat és csiklót illeti. Bár azt hozzáteszem, hogy nagy ritkán full heteró is találhat egy puncit csúnyának, de annak az ítéletnek nálam semmi köze ahhoz, mi mekkora.
2016. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!