Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! A szexualitáson túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A szexualitáson túl számotokra áldás vagy átok nőnek lenni?

Figyelt kérdés

Miképp vélekedtek erről?


Jöhet egy kor is! :)


2016. febr. 12. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Azon túl nem rossz: szép ruhákat vehetünk, sminkelhetünk, kinyitják nekünk az ajtót, és nem kell a buliban soha piát fizetni.


A szexben átok: olyan elvárások vannak, aminek képtelenség megfelelni, a pasik többsége annyira nyomorék, hogy képtelen orgazmust okozni, és azt hiszi, hogy bőven elég, ha monoton dörzsölést okoz, és vonyítva fogunk élvezni. Sőt, élvezzünk többször is, szo.pás közben is, anál közben is, szülés közben is, meg ha ráz a villamos.

Ilyenkor szívem szerint inkább pasi lennék, aki már attól is el tud élvezni, ha két percig húzgálják neki.

2016. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ. De azon elgondolkodtál már, hogy egy nőnek is feladata a visszajelzés szex közben? Néma gyereknek...:) Ez két emberes dolog. :)
2016. febr. 12. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, sőt ilyenkor azon is gondolkodni szoktam, hogy rám azon kívül mi szükség van, hogy körbeveszem a pi.nát.


Nagyon ritka, ha egy férfit hosszú távon is érdekel, hogy a szex jó legyen. Az elején még megy a színház, hogy jó legyen, aztán jön az az időszak, mikor már "elvárják", hogy tudjál már elélvezni. És lustulnak a pasik: egyre kevesebb az előjáték, rövidebb a szex, egyre inkább macerának meg ba.sztatásnak érzik, ha szól az ember lánya. Jön a "nem kell hisztizni" korszak.

És ilyenkor vagy az van, hogy a nő fekszik, mint darab fa (és hallgatja, hogy ez milyen sza.r szegény pasinak, holott ez IS visszajelzés), vagy elkezdi megjátszani magát, hogy úúúú de jóóóó vagy apukáááám.


A legtöbb házasságban ezért lesz egyre ritkább a szex, ezért lesz a korábbi vadmacskából fadarab, és ezért megy szegény férfi félre, mert elhanyagolják. Az nem gond, ha a nőnek mondjuk 10 éve nem volt mellette orgazmusa, mert a reklám alatt szán rá egy kis időt, amibe neki minden belefér. Elég, ha úgy tesz, mintha jó lenne.

A legtöbb pasi azt akarja érezni, hogy mennyire jó az ágyban. Nem azt, hogy mennyire élvezi a nő a szexet. Az utóbbi rettentő fárasztó egy idő után.


Amúgy mielőtt privátot írtok és kioktattok, elmesélem, hogy legnagyobb lányom most vált el a férjétől, hasonló okok miatt. Nem vagyok sem tinilány, sem tapasztalatlan.

2016. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áldás, mert imádok készülődni a randikra, látni, ahogy felfalnak a szemükkel. Átok, hogy nem lehet tudni milyen bunkókkal futok össze.
2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1,3 mindkettővel egyet értek


áldás mert anya lehetek :-D

áldás mert én még 90évesen is letudok majd élvezni amíg a pasik nem :-P

2016. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ez(nő) vagyok...mást soha nem ismertem. Igy érzem jól magam, nőies nőként,számomra ez természetes.
2016. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Tök mindegy, minek születik az ember, az a kérdés, mit tud kihozni az életéből. Én amúgy szeretek nőnek lenni, de áldásként még nem jutott eszembe gondolni rá.
2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel teljesen egyetértek sajnos !
2016. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Én részben egyet értek az 1. és 3. válaszolóval, de lássuk be, az esetek többségében a nők sem képesek a megfelelő kommunikációra. Sokan nem mernek szólni a partnerüknek, hogy mit szeretnének másképp, vagy mert nem akarják megbántani, vagy cikinek érzik, vagy ők is kicsit belelustultak a kapcsolatba, vagy egyszerűen elvárják, hogy a partnerük olvasson a gondolataikban, és nem értik, hogy a férfi miért nem jön rá magától. Tisztelet a kivételnek! Mondom mindezt házasként, 2 gyerekkel, és mi a mai napig beszélünk, csiszolódunk e téren.


ON:


Én szeretek nő lenni, mind szex terén, mind más téren. Bár néha úgy érzem, sok az elvárás, legyek tökéletes anya, feleség, háziasszony, és a munkámban is a legjobb. (Bár lehet, ezeket magamtól várom el.) Az egyedüli dolog, amit GYŰLÖLÖK, az a menstruáció. Ezt szívesen kihagynám:)

2016. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
ácsi ácsi!!!1 részt a ti hibátok hogy hagyjátok el kényelmesedni azt akivel vagytok nem a pasiké. 2. Olyan elvárásokat állítotok ismerkedéskor aminek megfelelni nem épp könnyű. Ha 1 pasi valakire ráír csak perverz vagy szexmániás lehet.Arról nem is beszélve ha 1 lány ledob 1 ruhadarabot rá ír 30 pasi,és azzal szexel a lány akivel akar,ez fordítva úgy fest 30 nőből jó ha egyet letud varni egy pasi,mert egó,pénzéhesség,és még sorolhatnám hosszú a lista!!! A nők teljes mértékben visszaélnek azzal hogy ők a szebbik nem,és hogy a pasikat a vizuális dolgok vonzák.Nem kell titeket sajnálni nőket mert nagyon kevés köztetek az igazi értékes!!!
2016. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!