Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kettős tudat áldás, vagy átok?

Kettős tudat áldás, vagy átok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2008-ban diagnosztizáltak Skizofréniával, aztán 2009-ben felfüggesztették a diagnózist, és a kezelésem. A lényeg annyi, hogy tudom, érzem, és hallom a másik felet a mindennapjaimban. Olyan érzés, mintha egy dühöngő fenevad lenne bennem. Folyamatos tanácsokkal lát el a hangja, és időnként uralja is a tetteim. Erre volt nagyon jó példa 2012-ben a páromat hazafelé megverte az egyik osztálytársa. Dühös lettem, elkaptam a srácot, és nagyon csúnyán megvertem. Én magam rühellem az erőszakot, de a másik felem kimondottan imádja. Segítsetek nekem tanácsokkal létszíves. Az orvosok már nem segítenek semmit. Hiába a gyógyszer nem használnak semmit.



2015. márc. 17. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitalálni vagy visszaemlékezni hogy mitől vált így ketté a tudatod? Biztos hogy valami olyan trauma vagy stresszhelyzet okozta amire emlékszel. Ha azt helyreteszed magadban az segít szerintem.
2015. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltá má meditáááni? Az sok mindenen segít, úgy alapvetően segít az embernek a lelki egyensúlyt elérni, amire úgy érzem neked azért szükséged lenne.
2015. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Többszörös személyiségzavarod lehet.
2015. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem a kérdező ellen irányul de jó pár éve nem azzal volt tele minden sajtó és szaklap, hogy nem is létezik skizofrénia? Mondjuk érdekelne, hogy aki ilyenben szenved ő, hogyan éli ezt meg... Tanácsot nem tudok adni, de annyira nem lehet para ha a párodat megvédi! :)
2016. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!