Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok 90%-a miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 90%-a miért ilyen béna, hogy csak a misszionárius pózig terjed a szextudások?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy nekik kényelmes meg semmi munka nincs vele, csak elfekszenek és szétteszik a lábukat aztán mehet a szex.. Ha valami pózváltás van akkor megy megy a bénázás meg az ügyetlenkedés, meg a "térjünk vissza az előző pózra az jobb volt" duma, elég unalmas meg idegesítő már....


Lányok miért vagytok ilyen ügyetlenek?



2016. febr. 13. 00:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mit vártál kérdező? A mai csajok nagy részének a felforrt tejével van egyszinten a szexuális kultúrája. A tvájlájton, a szürke 50 meg más ocsmányságon szocializálódnak. 13 évesen már cumizzák a bránert de még 20 éves men sem tudnak rendesen dugni. De Nehogy szóljál már mert a kicsi kelkecskéjük ezt nem bírja. Egyszerű a képlet. Az elején le kell tisztázni, hogy ki mit szeret. Ha nem teljesít vagy fatörzsként viselkedik, akkor lapát. Jöhet a következő jelölt.
2016. febr. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire azok a nők viszonyulnak így a szexhez,akik nem élvezik.Nem tudnak jól mozogni,ha nem érzik,hogy nekik hogy is lenne jó.

Szexuális kultúrája meg egyaránt kevés nőnek és kevés pasinak van.Itt is szinte mindenki csak három pózt emleget.Misszionárius,lovagló meg kutya.

2016. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Az én tudásom,nem csak addig tart...

Am sem nagyon szeretem a misszionáriust, inkább a kutya.

Egyébként a férfi is dolgozzon már meg valamiért!!!

2016. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egy átlag férfi ha odáig jut, hogy puncit lát, már többet dolgozott, mint a csaj az elmúlt 1 évben bármely területet nézzünk, hidd el nekem.;)
2016. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ezt a harom pozt ismerik,csak ez a leg elterjedtebb,ezert irja mindenki azt,mert ha ezt a harmat mondja valaki,nem kell azonnal ra google-zni a masiknak,h az milyen is. Szerintem az a legnagyobb problema,h sokszor a pasik is,mint ahogy az utolso irta,orulnek ha pinat latnak es olyankor az a fontos,h csak gyorsan megdugja!a lanyokat ehhez szokatjatok,igy mar ott tart a legtobb,h csak szetteszi a labat! Ami szerintem is gaz,de nagyreszt valamilyen szinten,ez mint a ket feltol fuggo dolog! En mikor megtudtam,h mi is az a szex (akkor mar nem csak beszedtemakent) alapbol ugy mentem bele,h az akkori parom elvarta azt,h igenis dolgozzak en is! Idot forditott ra,h sikerult elsajatitanom mindent,nem sajnaltuk az idot abba fektetni,h rajojjunk mi az ami jol esik a masiknak (bar o mar tapasztalt volt boven,nekem o volt az elso). Nem volt tabu tema! Minden amit ki akart probalni novel,de addig nem volt lehetosege azt en engedtem es ez vissza is igy volt! Ha valamit megsem akartunk,akkor azt kozoltuk a masikkal es tiszteletben tartottuk.az a baj,h sokszor mar csak a szex a lenyeg es nem az,h megismerd a masik testet es azt,h mi esik jol neki! A pasiknak az lett a lenyeg,h nekik jo legyen,a lanyoknak pedig az,h tul legyenek a napi adagon,tegyenek egy pipat es azt gondoljak,h egy kis nyugta megint lesz.
2016. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Pontosítsunk, egyáltalán nem azt mondtam, hogy ha a férfi ember eljut odáig, csak az a lényeg hogy bedugja a lyukba, spricceljen oszt jónapot. Azt mondtam, hogy mára egy átlag férfinak hatalmas erőfeszítésébe kerül meghódítani egy nőt. Sokan lennének, akik figyelnének a partnerükre, odaadóak, empatikusak lennének, csak ők a kutyának se kellenek, a csajok meg levonják az idióta következtetéseiket, mert csak a férfiak egy rétegével alakítanak ki kapcsolatot.
2016. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%
Talán te vagy ügyetlen ahoz hogy kihozd egy nőből a vadálatot,hát lersze hogy így csak a hullócsillagkènt viselkedik.
2016. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

ma 19:12

Menő a helyesírásod.

2016. febr. 13. 19:25
 29/30 anonim ***** válasza:

1. Beszéld meg a lánnyal a problémádat.

2. Légy kicsit türelmes és teszteld le, hogy változott-e pozitív irányba a szex.

3. Ennek függvényében eldöntöd, hogy mellette maradsz-e, vagy keresel egy olyan nőt, akivel neked sokkal jobb a szex.

Egyébként valóban egy kiegyensúlyozott kapcsolat alapja a jó szex és a kielégültség, anélkül előbb vagy utóbb tönkremegy a kapcsolat. És igenis egy nő legyen szenvedélyes és ő is tegyen azért, hogy a férfinak is jó legyen! 25/L

2016. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
55%
Fogalmam sincs,de nekem bejön ha egy lány kis béna az ágyban,mert tanitgathatom meg egyebek.és ha nem ért hozzá akkor mivan? mindenkinek perverz állatnak kell lennie? nem! nekem ezzel semmi problémám.
2016. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!