Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyiért adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyiért adnátok kölcsön a barátnőtöket valakinek egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy gazdag férfi, aki még szimpatikus is a barátnőtöknek.


Mennyit kérnétek attól a férfitól ahhoz, hogy odaadjátok neki egy estére a barátnőtöket? Kevesebbet kérnétek érte, ha nézhetitek is, hogy miket csinálnak?



2016. febr. 14. 16:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

A nőm nem egy tárgy, és nem futtatom.


Nem k..rva hogy pénzért csinálja, én meg nem vagyok a stricije.


Ha a nőm szeretné vele, simán megengedném.

A a csávó akarja megkérdezem a nőmet.

Ha a nőm akarja, ő meg engem kérdez meg hogy bánom e.


Mindent meg lehet beszélni!

2016. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%

Volt erről egy film... 1M dollárt kapott a csaj:


[link]


Hogy odaadnám-e? :D Ha onnantól kezdve egész életemre megoldódnának az anyagi gondjaim, lazán.

Kb 50-250 millió Ft között. Ezt már betudnám úgy fektetni, hogy ne legyenek problémáim.

2016. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Jah te meg egy beteg állat vagy!
2016. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
(Ja és természetesen egy éjszakáról van szó max, úgy hogy megbeszéltük a barátnőmmel a dolgot. Ahogy előző válaszoló is írta... nem tárgy, tehát csak ha ő is szeretné.)
2016. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
10.000
2016. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

Ami a filmben is volt, milliárdos idősebb pali felajánl 1 millió dollárt (280 millió Ft) egy fiatal párnak, egy éjszakával a nőjével. Ők is örlődnek, de végül a csaj belemegy... ami utána következik, az az, hogy Woody Harrelson nem tud megbékélni a dologgal. A végére már nem emlékszem pontosan...


... de ha kaptok egy csekket 280 millió Ft-ról, ami után egész hátralévő életetekben jól és boldogan éltek a közös vállalkozásból, azért erősen elgondolkoztató...

2016. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
Nem!
2016. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
Egy ember mondta hogy adjam kölcsön a barátnőmet neki. Azóta a faluban mindenki tudja hogy hívnak...
2016. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul értettétek szerintem a kérdést.

Nem közösen kapnátok azt a pénzt. Ez az ajánlat a férfinak szólna

2016. febr. 14. 16:50
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen meg nincs. A kerítés törvénybe ütközik, tehát börtönbe is kerülhetsz érte.


A nőt meg gondolom kényszeríteni kellene, az pedig akár nemi erőszak vádja is lehet.

2016. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!