Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyiért adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyiért adnátok kölcsön a barátnőtöket valakinek egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy gazdag férfi, aki még szimpatikus is a barátnőtöknek.


Mennyit kérnétek attól a férfitól ahhoz, hogy odaadjátok neki egy estére a barátnőtöket? Kevesebbet kérnétek érte, ha nézhetitek is, hogy miket csinálnak?



2016. febr. 14. 16:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%

Én nem "adnám kölcsön", nem a tulajdonom, ellenben ha a barátnőm úgy érzi, hogy ezt ki kell próbálnia, akkor engedném, hogy megtegye vele, viszont semennyi pénzt nem akarnék "látni" a dologból.

Ha ő akarna, rábíznám a döntést.

Sztem egy felnőtt nő képes végigmérni a lehetőségeit, értékeit és én szívesebben "osztozom" adott esetben egy felnőtt és intelligens nőn, mint tartok meg kizárólagos "használatra" egy buta, elcsábítható, pénzhajhász, magát csak kereső, önbizalomhiányos libát.

2016. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A barátnő nem tárgy, amit el lehet adni :D (Jó sok pénzért megbeszélném a lánnyal, hogy mit gondol.)
2016. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%

Maradjunk annyiban, hogy neked férfiként abban van döntési lehetőséged, hogy TE lefekszel-e anyagi viszonzás fejében egy gazdag nővel vagy a saját neméhez vonzódó gazdag pasival, és ha igen, mennyit kérsz érte.


Vagy fordítva neked full természetes lenne, ha a barátnőd közölné, hogy megalkudott rád egy milliomos faszival, úgy készülj, hogy vele töltöd a szombat éjszakát, és legalább háromszor kell pucsítós kutyapózba vágnod magad? :-)

2016. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk az nagyon takonygerinc egy magatartás. Milyen férfi kisugárzásod lenne már, hogyha csak úgy megengeded hogy más kúrja a nődet? (Ingyen). Főleg utána...


Nekem ilyen nő nem kell. Közösen megbeszélt nyílt kapcsolat ideig-óráig működhet fuck buddy szinten... de ezekből sohasem lesz hosszútávú kapcsolat.


Egyébként tapasztaltam hogy nem mindig a megengedő túlzottan liberális férfijellem a jó. Igen is legyen egészségesen féltékeny a férfi is, és néha érezzék már a jó nők is, hogy nem tutyimutyi fäszkalapok vagyunk, hanem le lehet nálunk is cseszni a dolgot.

Sok esetben a túlzott szabadság miatt omlik össze a "férfikép" és hopp már ki is szeretett belőled a barátnőd. Elmúlt a kémia. Ezek bonyolult dolgok...

2016. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyébként férfi szemmel nekem is jólesik néha egy kis féltékenység női részről. Ezzel tudom be, hogy tényleg szeret és fontos neki az egész.

Ha megmondja azzal kúrok akivel akarok "nem számít", akkor elveszik az egész varázsa.

2016. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Egy ütésért tőlem, ami hullagyalázás lenne. :D
2016. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én cask azt nem értem, hogyha a lány is szeretné, akkor miért téged illetne a pénz...
2016. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ mennyire szeretem. Ha olyan akivel csak úgy vagyok akkor hadd vigyék, életem nőjénél más a dolog...legszívesebben azt mondanám, hogy semennyiért sem adnám, de nem tudom mit tennék éles helyzetben.
2016. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Semennyiért! Ő nem árucikk az én szememben, én meg nem vagyok strici!

Ha ilyen módon szeretnél nőt bérelni akkor menj a VIII. kerületbe. Ott sok ilyet találsz!

2016. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
KEDVES kérdező! Te mit gondolsz mégis a nőkről ???? Teljesen úgy írsz rólunk, mintha szabad akarattal nem rendelkező agyatlan bábuk lennénk! :S Te mit gondolnál apádról , ha kiderülne, hogy kölcsön adta egy éjszakára anyucit némi zsebpénzért ??? És anyuciról mit szűrnél le ?? 20/L
2016. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!