Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak, hogy csak akkor láttam szépnek, mikor kanos voltam?

Figyelt kérdés

A hétvégén beszélgettem egy lánnyal. Eléggé be voltam akkorra már indulva, és ittam egy kicsit. Nem mondanám hogy szépnek láttam, de mondjuk egész normálisnak. És szívesen lefeküdtem volna vele, de ő még nem akart rögtön


Hazamentem, kivertem. És már abban a percben éreztem hogy ez így nagyon nem lenne jó. Józanul átgondolva a lány eléggé el van hízva, és még az arca is csúnya. Facebook-on már beszéltünk azóta, de nem említettem ezt neki. Most már le akarna feküdni, de nem tudom hogy mondjam meg neki ezt úgy, hogy ne bántsam meg nagyon


Hazudni sem akarok. De van bennem azért annyi jószándék, hogy ha semmi nem jut eszembe holnapig, akkor inkább hazudok neki valamit, hogy ne essen neki rosszul. De még azt sem tudom mit.


22F



2016. jan. 27. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Csak finoman! Jó lesz még tarcsiba ;)
2016. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Nem. Hidd el, semmiképp nem akarnám :D Ha látnád, megértenéd
2016. jan. 27. 13:30
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez szerintem is az a helyzet, amikor az őszinteségnél jobb megoldás lenne valami füllentés annak érdekében, hogy ne bántsd meg az érzéseit és az önérzetét.


Esetleg mondhatnád neki valami olyasmit, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra, múltkor egy kicsit elkapott a hév, de kijózanodva végiggondoltad, hogy nem akarnád őt kihasználni, megbántani azzal, hogy csak alkalmi szex lenne kettőtök között.

2016. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne nyúlj magadhoz vasárnapig,aztán találkozz vele.

Jó lesz az!

2016. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igyál mielőtt találkozol vele. :D
2016. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd meg neki, hogy sötétben és részegen jött be, akkor is csak meg akartad ba.szni.


Legalább látja, hogy nem vesztett veled semmit, és nem fog sérülni az önérzete, csak téged lát reálisan.

Még örülni is fog, hogy nem volt semmi.

2016. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy kijelented neki h akkor csak a pia beszélt belőled, vagy mondhatod h igazából buza vagy csak majdnem megtértél punci irányába :)
2016. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom neki, hogy nem állok készen egy kapcsolatra. Ő is csak egy szexet akar, nem kapcsolatot


Csak nem akart egyből találkozás után lefeküdni, csak másodjára

2016. jan. 27. 14:01
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg neki, hogy te meggondoltad magad és kész. Ennyi bőven elég, nem kötelező szexelni senkivel sem, nem tartozol magyarázattal.
2016. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hazudj össze bármit, tök mindegy, de ne feküdj le vele. A szánalomszex meg a legrosszabb, hogy megsajnálod.

Mond, hogy van egy csaj aki tetszik és másba vagy szerelmes, csak aznap sokat ittál és felhúztad magad valamin, de nem lenne fair és nem tudnád az érzelmeidet titkolni ezért egy kaland szex sem jöhet szóba.

2016. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!