Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnommel kozel 5 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel kozel 5 honapja vagyunk egyutt. Sajnos a szexualitas nem ugy megy, ahogy "kene" (legalabb is szamomra). Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a kovetkezo:


Baratnom 19 eves, szint ugy en is 19 vagyok. O meg szuz, en mar nem.

Nekem eddig csak 1 olyan kapcsolatom volt, ahol volt szex(ualitas).


Mar par honapja probalom ravezetni a dologra, szepen, de eddig sikertelenul. Amikor eljutunk olyan dolgokra, hogy csokolozas; simogatas; mell fogdosas, simizes, az addig minden rendben van, vevo a dologra. De amikor lentebb megyek es elkezdem izgatni lent, akkor 5 perc elteltevel mondja, hogy neki ez nem megy. Termeszetesen megerto voltam, lehet szamara kellemetlen volt, igy nem eroltettem. Tobbszori sikertelen probalkozas utan, mar szova tettem, hogy ez igy nem lesz jo, emiatt, tobbszor ossze is vesztunk.


Hozzateszem, hogy meg nem is varom el igazan a viszonzast,(persze, ki nem orulne neki, de ez most mellekes. :D) azt akarom, hogy neki kellemes elmenyben legyen resze, es esteleg "megcsillogtassam a szemet", hogy ez egy jo dolog es teljesen normalis.


Szintugy meg hozzateszem, hogy o meg egyaltalan nem ert hozzam. (Az intim testreszemhez)


Teljesen tanacstalan vagyok, hogy mit csinaljak. Szeretem, nagyon nagyon szeretem ot, de kezd fogyni a turelmem.


(Na, itt leszogezem, hogy nem kerek az olyan csopogo kommentekbol, hogy: 'Ha szereted, akkor varni fogsz ra..' Koszonom.)


Varnek is ra, nem is arrol van szo, akar eveket is, ha azt akarna. De, legalabb latni akarok valami erdeklodest, hogy nem remenytelen a helyzet es vevo a szexualitasra..

mert, 'legyunk oszintek egymashoz'...

A kapcsolatot, nem a szex fogja meghatarozni, hogy milyen maga a kapcsolat. (Persze, hozza tesz az eszmeletlenul jo szex, de nem ez adja a gerincet..) De, ha egyaltalan nincs szex(ualitas), az boven a kapcsolat rovasara mehet. Barmennyire is szeretunk valakit, de vannak vagyaink. Dulnak a hormonok, amik szetvetnek az adott pillanatban. De, te nem tehetsz semmit..


Egyre jobban mar en felek a dologtol amugy..

Most 1 honapig direkt jegeltuk a temat, hatha segit, de neha-neha felhoztam, hogy erezzuk, hogy ez itt a gondolkodas helye. (Persze, poenkodas szinten, ket mondat erejeig, nem eroltetve. Nem akartam tovabn fesziteni a hurt.)


Az meg a masik, hogy..

Teljesen tanacstalan vagyok, hogyha legkozelebb egyutt alszunk, vagy olyan helyzetbe kerulunk, akkor megint probalkozzak-e?! Mar felek az ujboli elutasitastol. Meg attol is felek, hogy neadjIsten', amikor o mar keszen all, en mar egyaltalan nem akarok/nem merek majd kozeledni fele.


Szoval, a helyemben, ti mit tennetek, mivel probalnatok megkozeliteni a dolgot?


Azert meg ide irom, hogy a kapcsolat tobbi resze, kivaloan uzemel, nagyon jol elvagyunk egymassal. Csak ez az egy tema okoz problemat kozottunk.


A valaszokat, elore is nagyon szepen koszonom. :)



2016. febr. 15. 03:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
3%
Dobd ki a francba. Egyértelmű, hogy nem vonzódik hozzád és nem is szeret. Azért már nem ovis. Mondjuk 19 évesen szűznek lenni alapból nem normális.
2016. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem azt csinálja mint a csajok döntő többsége. Veled éli a lelki életet az ügyeletes tahóval meg kefél. Még ma szabadulj meg tőle.
2016. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem hogy ne lenne normális hogy 19 évesen szűz. Én is annyi voltam mikor elvesztettem. Ahogy valaki írta ne a szexet vagy a pettinget szóval ne a testiséget erőltesd hanem beszéltesd. Tudd meg mi áll a dolog hátterében hogy mit miért nem tesz. Az hogy egyáltalán nincs ilyen téren aktivitás az nem oké. Vagy valóban veled van baja ( ami megeshet de nem ebből kell kiindulni) vagy valamilyen lelki gátja van ami nem szűnik meg csak úgy.

És ne hagyd kitérni a válasz elől. Ha vita kell hogy kimondjon valamit legyen vita. De ne azt éreztesd vele hogy luk hiányod van hanem hogy segíteni akarsz.

2016. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)


Kedves első!

Türelem, türelem...Én türelmes vagyok, de szerintem te se úgy voltál a barátoddal 9 hónapig, hogy este fogjátok egymást kezét és csók és 9 hónapig semmi, de semmi nem történt! :D Én se azt akarom, hogy rögtön dúrbeledúrr. Csak lássam, hogy ő is érdeklődik a dolog iránt és nem reménytelen majd a későbbiekben. Ha te 9 hónapig tényleg nem csináltál semmit a barátoddal akkor az igen csak fura és csodálom, hogy kibírta. Számomra szokatlan és abszurd, ne haragudj.


A többieknek még egyszer köszönöm a választ. :)

Természetesen amikor megkaptam a 'falat', akkor kérdeztem, hogy még is miért.

A válasz erre: 'Nem tudom'

Teljesen már az agyamra ment. Mert, ha valamit nem tudsz, ebben a helyzetben értelmetlen. Mert valami miatt leblokkol, és ha leblokkol, valami miatt le kell. És nem egy szimpla 'nem tudom'-ot benyögni.


Szóval, én már próbáltam a kezeim közé venni az ügyet, hogy közösen rájöjjünk és megoldjuk a problémát.

Így, úgy érzem, hogy beszéltetés, nem jött be. :D


Szintúgy felhoztam a szakember lehetőségét. Mert végül is, velem kapcsolatos a probléma, így lehet megint rosszul érzi, hogy pont velem kell erről beszélnie.. Ezért mondtam neki, hogy hátha egy ügyes dokinak könnyebben megnyílik erről a témáról.

Erre is nemleges választ kaptam..


De már az egyik nagy veszekedésnél az orrára koppintottam, hogyha ebben a dologban semmiféle változás nem fog bekövetkeztetni, belátható időn belül, akkor elfog veszteni...

Lehet, hogy ez egy jó jel (de lehet, hogy csak én babusgatom magam ebbe az álomba), de azt mondta, hogy tudja.


De vicc nélkül nem tudom, hogy mit csináljak, még mai napig.


Természetesen újra megfogom próbálni, akár akaratom nélkül is, mert ha csókolózunk, sokáig, és egy kicsit hevesebben, akkor én már teljesen fel leszek 'húzva' agyilag és engem elkap a hév..

És, ha megint nemleges választ fogok kapni, akkor?! Hogyan reagáljam le?


Nem akarom újra a felesleges köröket lehúzni, és a végeredményt, hogy újra összeveszünk.

2016. febr. 15. 19:19
 15/30 A kérdező kommentje:
*Oh még az előzőt kijavítom. Azért nem mindenkinek köszönöm. :D Aki full baromságot mond, hogy emiatt dobni kéne, meghogymásbrétszopizik mellettem az gondolkozzon el, köszi.. :D (Akinek ilyen a gondolkodása, hogy egy ilyen helyzetben csak a megcsalás játszik, az elég szomorú számomra)
2016. febr. 15. 19:23
 16/30 anonim ***** válasza:
Én két-három hétnél tovább nem tudok várni, egyszerüen nem megy. Azt megértem hogy nem akarja elsietni a dolgot, ha szűz de ha még ki sem veri, vagy le sem szopja akkor az már gyanus. Én a helyedben valahogy elérném, hogy beledughassam a nyelvem a vaginájába, azt onnantól már mindenre kaphato lenne. Ha ez nem jön be, akkor marad a kamaagra :)
2016. febr. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Várd meg amig elalszik, azt adj neki. Ha má benne van, akkor csak nem rug le maagárol. Rodeo basszod rodeo
2016. febr. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Túl rövid az élet ahhoz, hogy várj......
2016. febr. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
De ha nem várja ki amig elalszik, akkor nem tudja bedugni!
2016. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Itasd le! Vagy csak simán kezd el kiverni rá miközben fekszik melletted. Mond neki, hogy figyelj ez valahova menni fog, vagy bbeléd vagy a kismackódra, te döntessz.
2016. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!