Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnommel kozel 5 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel kozel 5 honapja vagyunk egyutt. Sajnos a szexualitas nem ugy megy, ahogy "kene" (legalabb is szamomra). Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a kovetkezo:


Baratnom 19 eves, szint ugy en is 19 vagyok. O meg szuz, en mar nem.

Nekem eddig csak 1 olyan kapcsolatom volt, ahol volt szex(ualitas).


Mar par honapja probalom ravezetni a dologra, szepen, de eddig sikertelenul. Amikor eljutunk olyan dolgokra, hogy csokolozas; simogatas; mell fogdosas, simizes, az addig minden rendben van, vevo a dologra. De amikor lentebb megyek es elkezdem izgatni lent, akkor 5 perc elteltevel mondja, hogy neki ez nem megy. Termeszetesen megerto voltam, lehet szamara kellemetlen volt, igy nem eroltettem. Tobbszori sikertelen probalkozas utan, mar szova tettem, hogy ez igy nem lesz jo, emiatt, tobbszor ossze is vesztunk.


Hozzateszem, hogy meg nem is varom el igazan a viszonzast,(persze, ki nem orulne neki, de ez most mellekes. :D) azt akarom, hogy neki kellemes elmenyben legyen resze, es esteleg "megcsillogtassam a szemet", hogy ez egy jo dolog es teljesen normalis.


Szintugy meg hozzateszem, hogy o meg egyaltalan nem ert hozzam. (Az intim testreszemhez)


Teljesen tanacstalan vagyok, hogy mit csinaljak. Szeretem, nagyon nagyon szeretem ot, de kezd fogyni a turelmem.


(Na, itt leszogezem, hogy nem kerek az olyan csopogo kommentekbol, hogy: 'Ha szereted, akkor varni fogsz ra..' Koszonom.)


Varnek is ra, nem is arrol van szo, akar eveket is, ha azt akarna. De, legalabb latni akarok valami erdeklodest, hogy nem remenytelen a helyzet es vevo a szexualitasra..

mert, 'legyunk oszintek egymashoz'...

A kapcsolatot, nem a szex fogja meghatarozni, hogy milyen maga a kapcsolat. (Persze, hozza tesz az eszmeletlenul jo szex, de nem ez adja a gerincet..) De, ha egyaltalan nincs szex(ualitas), az boven a kapcsolat rovasara mehet. Barmennyire is szeretunk valakit, de vannak vagyaink. Dulnak a hormonok, amik szetvetnek az adott pillanatban. De, te nem tehetsz semmit..


Egyre jobban mar en felek a dologtol amugy..

Most 1 honapig direkt jegeltuk a temat, hatha segit, de neha-neha felhoztam, hogy erezzuk, hogy ez itt a gondolkodas helye. (Persze, poenkodas szinten, ket mondat erejeig, nem eroltetve. Nem akartam tovabn fesziteni a hurt.)


Az meg a masik, hogy..

Teljesen tanacstalan vagyok, hogyha legkozelebb egyutt alszunk, vagy olyan helyzetbe kerulunk, akkor megint probalkozzak-e?! Mar felek az ujboli elutasitastol. Meg attol is felek, hogy neadjIsten', amikor o mar keszen all, en mar egyaltalan nem akarok/nem merek majd kozeledni fele.


Szoval, a helyemben, ti mit tennetek, mivel probalnatok megkozeliteni a dolgot?


Azert meg ide irom, hogy a kapcsolat tobbi resze, kivaloan uzemel, nagyon jol elvagyunk egymassal. Csak ez az egy tema okoz problemat kozottunk.


A valaszokat, elore is nagyon szepen koszonom. :)



2016. febr. 15. 03:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
32%
Pulykázd meg miközben alszik. Azt szeretik a lányok. Az olyan romantikus.
2016. febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%
Egyszer jártam ugy e gy kiscsajjal, hogy nem akart tovább lendüülni a smacizáson, igaz az nap este ismerkedtünk össze. Elkezdtünk keményebben piálni, azt mondtam neki haza kisérem, vagy talán ö kért meg. Ut közben a csajszinak pisilnie kellett, megálltunk, mondom nekem is kell, igy elé álltam azt elő kaptam a kis kuksimat. :) életem egyik legjobb, ha nem a legjobb szopatása volt.
2016. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11/22 Miért szerinted az a normális ha 14-16 évesen veszíti el a szüzességét egy lány? :D Meredek!
2016. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Én nő vagyok és tudom, hogy vannak türelmetlen férfiak meg olyanok akik nem figyelnek a párjuk igényeire, de azért nem mindegyik ilyen, szerintem te sem. Sokszor a nőkkel van a probléma. Sokszor mindenféle kifogást kitalálnak, hogy miért nem akarják a dolgot, de ha a párjuk megkérdezi, hogy mi a baj, akkor jön a "nem tudom", "fáradt vagyok" stb. stb. Sok nő szerintem tudatában sincs, hogy mit akar vagy mit vár az együttlétektől. Kényszerítsd rá, hogy határozott választ adjon. Én mindig konkrétan megmondom, hogy mit akarok, meg mit nem. Ha egyezik az ízlésünk, akkor jó. Ha pedig nem tudunk alkalmazkodni egymáshoz, akkor nem ragaszkodok olyan kapcsolathoz, ami nem működik. Beszéld meg vele, hogy mit szeretne. Lehet hülyeséget írok, de megpróbálhatnád, hogy nem a bugyijában nyúlva kezded izgatni, mert ahogy írtad, lehet, hogy ez kellemetlen neki még. A női testen sok más alkalmas pont van. A comb belső felét, a hasát, a melleit simogasd, csókolgasd. Én ezektől nem tudnák túl sokáig ellenállni. De ahogy írtad már sokféleképpen probálkoztál, nekem úgy tűnik, hogy nem veled van a baj.
2016. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te gondolkozz el.
2016. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#23

Hol írtam én ilyet. Ne forgasd már ki a szavaimat.

2016. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24%
Én inkább maradnék a pulykázásnál!
2016. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést, mert majdnem ugyanezekkel a paraméterekkel van nekem is kapcsolatom most :D

Bár nálunk annyival jobb a helyzet, hogy ő is mutat érdeklődést rendesen és tudom, hogy akarja is, csak még rá kell készülnie, csak az a nagy kérdés, hogy ez még meddig tart nála...

2016. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Velem 1:1-ben ez volt.


19 éves szűz csaj.

Izgatásnál eltolta a kezemet petingnél. Hogy ezt nem szereti.

Nadrágot se engedte levenni soha. Max cicaharisnyán keresztül..

Nőgyógyásznál se volt soha. Mikor rákérdeztem kiakadt.

Kérdeztem szokta e magának csinálni. Ezen is kiakadt.


Előttem 6 pasija volt akiket le is cumizott...és mondogatta hogy nekem adná a szüzességét...

Mondjuk ezt nem értem, hogy hogyan gondolta alap petting nélkül?

SOHA nem kezdeményezett... soha nem ért a farkamhoz még gatyán keresztül sem.


Aztán egyszer kidobott hogy már nem szeret.

Lehet nálad is ez van.


Nekem tönkretette egy évemet. Lerombolta a lelkemet és az önbizalmamat évekre.

Én biztos menekülnék az ilyen nőktől...

2016. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

finoman tudakold ki a három éves korig ért sérüléseit ami a szüleitől vagy a környezetében érhette, vagy tudd meg esetleg ha nem várt terhességből született...? Ezek ha súlyosak voltak s három éves korában bezárt a lelke akkor kialakulhatott egy nárcisztikus személyiség zavara amivel csak terapeuta tud mit kezdeni ha feltárja benne. A legjobb ha elengeded s keresel valakit aki szívesebben fogadja az érintésedet! Tudod villamos s nő után sose fuss, mindig jön a következő! Ezt nagyon komolyan vedd és tudd hogy nem te vagy a zártságának az oka ha ilyen kora gyermekkori vagy magzatkorban érték leki sérülések!

https://www.youtube.com/watch?v=9OTXNRCWAOY

2016. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!