Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnommel mar lassan 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel mar lassan 5 honapja vagyunk egyutt, mostanara [mert nem bizok annyira senkiben,felltekeny vagyok, stb.]sikerult ugy ahogy a bizalmamat elnyerje, es most minden `olyan jo` kettonk kozt. Igy jo, vagy valtoztatni kell? Es hogyan akkor?

Figyelt kérdés
Meggyozodtem h nem csalna meg,es h remelhetem,h ha tole fugg,hosszu[nagyon]tavon eggyutt lehetunk[annak ellenere h 15,de mindenki mas,nemde?].Ami a baj az h eddigi`barati tarsasagunk` kicsit szetesett,mondjuk eddig is csak`kulonleges,nagyobb`unnepekkor voltunk mind egyutt,meg reszben a suliba,de igy is `jo volt`.Az en `legjobb haverom`ratette az utolso kartyat a varra,es ugyhiszem osszedolt`olyat mondvan ami fajt es egy`igazi barat`nem mondana olyat[marmint h szivesen lefekudne a baratnommel,csak `ugy`,hiaba nincs annyira oda erte,es neki is van baratnoje]...aztan a baratnomnek a legjobb baratnoje,valami kis hulyesegen osszekaptak,aztan fokoztak,engem is belekeverve hogy `tul sokat van velem,stb.`de a baratnom,egyaltalan nem igy velte,csak a masik `mindentudo buszkeseg` kelett ugy felspekelje a dolgokat es meg neki allt feljebb a vegen.Szoval most ottvagyunk h koztunk,tudtommal minden ok,de `elvesztettuk`a barati tarsasagunkat,marmint azt a kozeli viszonyt amelyben voltunk.En szemely szerint tapasztaltam mar ilyet,es nem volt tul jo[igaz akk. nem volt ott `o`] es nem akarom h majd kihasson,h majd `az`legyen a baj,de ugylatszik h most nemtud[o se meg en se] segiteni ezen.De ti mit mondtok erdemes,vagy majd lessz mas[vannak masok,csak nem olyan kozeli,erdemes e azza tenni?],volt mar valakinek ehez hasonlo?Mit tettetek? elore is koszi [17f]
2009. márc. 3. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom bízz meg a barátnődben, örülj h együtt vagytok és minden rendben. Biztos vagyok benne h találtok új barátokat, akik nem szúrnak hátba titeket stb. Nem az a lényeg h sok barátod legyen! Legyen egy vagy kettő de azokra lehessen számítani mindig! Az olyan barát nem bánt meg! A haverok meg csak haverok. Sztem az a legfontosabb h a barátnőddel minden rendben!!! Együtt mindig könnyebb!! Kitartás! Ne ragaszkodj a régi rosszhoz, keressetek új jót!
2009. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!