Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok? Hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Hetero létemre egy fiúba? Vagy csak szoros barátságról van szó? Diagnózist kérek! 18f

Figyelt kérdés

Ha nem látom egy napig megőrülök. Ha amikor hazaérek nincs fent az interneten úgy érzem h megfulladok. Ha csak a hangját hallom már jól érzem magam. Amikor csinálok valamit eszembe jut hogy ő mit is mondana most és ahogy mosolygok olyan jó érzés tölt el. Több meleg barátom van mint hetero, de eddig egyik felé sem éreztem semmit. ő egy 17 éves szintén középiskolás fiú. Ez szerelem? Szexuális késztetést nem érzek még mindig. De nem undorodnék TŐLE. azonban rajta kívül minden meleg ismerősömtől kidobnám a taccsot ha valamit kéne tennem velük az ágyban. A nők és lányok szexuálisan nagyon izgatóak! Diagnózis?



Figyelem, ez a kérdés nem az enyém, egyik barátom kérte hogy írjam ki neki. róla is szól, de nincs regisztrálva itt és nem is szeretne!



2016. febr. 16. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem szerelmes vagy, hanem hülye.
2016. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biszex.
2016. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lelki társ. :)
2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Biszex vagy... Nálam ez 20 évesen játszódott le... 26 évesen már melegnek vallom magam....
2016. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
51%
Azt, hogy mi vagy, csak te tudhatod. Szerintem a lelked mélyén tudod is.
2016. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy bi, aki jobban preferálja a lányokat, de ez esetben úgy néz ki, egy fiúba lett szerelmes. 18 évesen még nem mindig tudja az ember, mi is érdekli igazán, lehet tapasztalatot szerezni.
2016. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!