Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk barátnőmmel 2 évig. Többször megcsalt tényleg kihasznált engem 100%-osan. ( Tudom hülye voltam hogy hagytam) Aztán most a legutóbbi szakításnál ismét visszatáncolt ahhoz akivel egyszer már megcsalt de az a srác csak kihasználja! Na szóval eltelt 2 hónap és felkeresett a lány szexeltünk mondtam neki köztünk ennél több nem lehet csak szex! De engem mégis zavar a tudat hogy mellettem összejár a másik sráccal is. Persze a lány is tudja hogy nekem van "valakim" mert elhitettem vele közben semmim nincs és baromi féltékeny legalábbis azt mutatja. De ezzel a sráccal meg összejár ugyan úgy mint velem! Véleményem szerint ez hatalmas könnyűvérűség részéről! Mert ha mondom neki élvezem ezt a helyzetet mert mondom most én tudok a srácról akivel összejársz hogy mizu ő meg semmit nem tud rólam így én nevetek most rajta! Hagynom kéne vagy folytatni ezt a dolgot? Mert a lány még reménykedne hogy újra összejövök vele bevallom össze is jönnék vele mert még szeretem de nem tudom mi lenne belőle megunna megint menne vissza hozzá . Ha most hagyom akkor nem lesz az hogy féltékeny vagyok a másik srácra és besértődtem? Mit tegyek?

2016. febr. 16. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Húha ez elég zavaros. Hagyd a csajt. Látszik, hogy nem szeret téged.
2016. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ezt a selejt nőt. Egy tudatlan, buta könnyűvérű f.@sztarisznya.
2016. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok mégis azt mondom hogy hagyd a francba. szerintem csak azért féltékeny mert bántja az egóját hogy van jobb mint jobb mint ő külömben nem menne állandóan más ágyába
2016. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!