Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állhatott föl neki, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhatott föl neki, mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nevelőapám megint részeg volt, egyedül voltam vele otthon, féltem, és ezért mentem át az egyik fiú barátomhoz aludni. Többször fordult már elő ilyen, de soha nem volt nyomulós, vagy tolakodó, tényleg csak aludtunk. Viszont most este kicsit pityeregtem, mert nagyon megijedtem a nevelőapámtól, és odabújt hozzám, átölelt, meg próbált vigasztalni, hogy ne féljek, hozzá bármikor jöhetek, ha valami baj van. És ahogy átölelt, éreztem, hogy áll neki ott lent. Hirtelen annyira megijedtem, hogy kipattantam az ágyból. Rögtön mondta, hogy sajnálja, ő tényleg nem akart semmit tőlem, csak meg akart vigasztalni, ő erről nem tehet, megigéri, hogy egy ujjal sem fog hozzám érni, de ha nem bízok benne, alszik a kanapén. Mondtam, hogy dehogy alszik a kanapén, hisz ez az ő háza, csak meglepett a dolog, ennyi.

Ez normális dolog? Más fiúnak is szokott lenni ilyen? Nagyon bunkó dolog volt, hogy kipattantam az ágyból? Nem akartam őt megbántani.


L/19


2016. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:

Nyilván érez valami vonzalmat irántad és mivel nagyon kedves, megértő srácnak tűnik ebből a leírásból, szerintem nem sima vonzalom ez, hanem talán szeretet/szerelem. Lehet maga sem tudja mit érez :)

Kérdés, hogy Te tudsz e férfiként nézni rá :)

2016. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fiúnak felállt volna.
2016. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Ez cuki történet. Neked tettszik a srác?
2016. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:

Nem abból kell leszűrni, hogy vonzódik-e hozzád vagy szerelmes-e beléd, hogy áll-e neki. Egészséges embernek szokott állni, és nem ő irányítja. Akkor meg aztán főleg esélyes a dolog, ha egy lányt ölelgetsz az ágyadban.

Szóval szerintem is kicsit bunkó dolog volt így felpattanni, de mivel bocsánatot kértél, szerintem nem kell miatta szégyellni magad.

2016. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
75%
Ez mindenkivel elofordulhat... Csak ha egyutt alszotok,ne ugralgass surun ki az agybol,mert ez a termeszetes reakcio ejszaka is elofordul,amikor alszik es igazabol nem is tud rola,illetve ebredeskor. Ez teljesen termeszetes,de valoszinuleg erezhet is valamit,amit nyilvan azert nem mond,mert rajtad ugy erzi,h eselytelen es nem szeretne elrontani ezt a barati kapcsolatot! Viszont abbol amit leirtal en azt veszem le,h nagyon megerto a srac es ilyen nem no minden bokorban! Ha te is erzel esetleg egy picit tobbet,akar lehet is belole tobb! Ez a srac tenyleg a ritka csoportba tartozik! Becsuld meg :)
2016. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt: máskor csak ne vegyél róla tudomást, esetleg ha zavar, akkor kicsit húzódj el tőle.
2016. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

Igenis van sok megértő pasas, csak a gusztustalan tömegmédia teletömte a többség agyát, hogy a pasik szemetek, bunkók, stb, stb.


Nem kell mindent elhinni amit a TV átvitt értelemben is sugároz.

2016. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

Aki egésséges és mellete alszik egy nő esetleg közelebb akkor a farok felál.

Mit kellet volna tenned semmit. Ha nem érzel semmit akkor csak nem fogod neki kiverni.....

2016. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Egy ágyba alszotok? Nincs külön?
2016. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Mar boccs de.. Ha 19 evesen nem tudod ezeket az alap dolgokat,hogy a fiunak ilyen helyzetekben fel allhat a farka akkor ne nagyon aludj egy agyba pasival.
2016. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!