Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk . Voltatok már ugy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk . Voltatok már ugy hogy szándékosan kihagytok egy két napot a nagyobb élvezés reményében?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy szexelhetnétek mert adott a barátnő és kívánjátok is de inkább kihaggyátok mert ismeritek magatokat hogy nagyobbat élveztek pl másnap
2016. febr. 18. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hetet is,rövid idő alatt úgy elszálltam mint a győzelmi zászló.


33/F

2016. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# De lényeg hogy a nőnek is jo legyen:) .. De amugy direkt nem sexeltetek vagy nem volt lehetőség? (nem mindegy )
2016. febr. 18. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Direkt kipróbáltuk,lehetőség minden nap adott. Nekem nem volt jó ilyen hamar eldurranni.
2016. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritka > de lehetoleg nem !! az mindeg jooo:)
2016. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te kihagytál 1 napot??? Hogy csináltad???
2016. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem adott a lehetőség. De multkor kihagytam 3 napot se órál se sex se makiverem :D olyat élveztem .. Mondjuk nehéz megállni !de megérte ..
2016. febr. 18. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. :D Ha valamiért nincs szex 1-2 napig akkor inkább nem verem ki, csak ha nagyon kanos vagyok. Így mikor oda kerülök sokkal jobban kívánom és nagyobbat is élvezek. :3

18F

2016. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt olyan, hogy ránk jött a dughatnék és reggeltő estiz szexeltünk, előtte egy hétig nem láttuk egymást, az első 3-4 még nagyon jó volt, aztán egyre romlott a minőség,(pároknál ilyenkor rá kell menni az érzelmekre) persze fél órás szüneteket tartottunk, de főzni sem főztem, mert odajött és hatulról elkezdett bugyin keresztül tologatni, vagy 20 menetet lenyomhattunk, na utána muszáj volt 3 napot várni, hogy újra minőségi legyen a szex, hát valami fenomenális volt
2016. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!