Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lenne a lépés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a lépés vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval. kb 3-4 éve észre vettem magamon hogy engem az izgat nagyon de lelkileg kicsit rosszul is esik az hogy ha leszidják,lekicsizik..stb a farkamat. Most van egy barátnőm 7 hónapja. Ő volt ezelőtt nagyobb farkakkal de csak velem tudott elélvezni meg velem jó a szex mivel szűk és az enyémmel élvezi nagyon de a vége felé már annyira nem mert ugye kitágul. Dícséri a farkam és szereti aminek örülök de engem izgatna az ha szidná közbe meg tényleg kicsinek gondolná...stb 1x ezt kipróbáltuk és kb fél órán keresztül állt a farkam mikor lovaglás közben mondogatott ilyeneket nekem. Szerintetek ez normális? és izgatna az is (eddig csak képzeletben) ha egy nagyobb farkú fiú (Ha lehet nálam fiatalabb) megdugná őt jó keményen és élvezné vele jobban a szexet mint velem mert neki nagyobb van és utána én is megdugnám és ugye engem meg már nem érezne. Szerintetek ha kipróbálunk egy ilyet az életben az mivel járhat? megéri? vagy mit csináljak hogy ne izgasson ez? szerintetek honnan ered ez a dolog? van valaki ilyen témában otthon? vagy valaki magára ismert? izgat ez a "cuckold" dolog. 12-13 centi a farkam és 4,5 cm vastag állva. 18/F

2016. jan. 29. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Téged izgat, ha cikiznek miatta? Ismerős,bár kicsit más . L.
2016. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 12-13cm az átlagosban van, nem a kicsiben. Az meg hogy élveznéd, ha mással lefeküdne.. Valószínűleg nem szereted. Osztozni valakivel a barátnődön az nem túl jó
2016. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős mazochista hajlamot vélek felfedezni. De hogy valami nem kóser nálad, az tuti.
2016. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem az izgatna, ha egy lány megmondaná hogy sajna az enyém neki túl kicsi, ezért ha együtt akarok maradni vele, akkor engednem kell hogy más pasikkal is lefeküdjön.
2016. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!