Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fáj barátnőmnek ha szexelünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj barátnőmnek ha szexelünk és rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra e az egész, valami tipp?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek fáj az utóbbi két hétben ha csináljuk, pedig ugyanúgy csináljuk mint eddig. Volt nőgyógyásznál és semmit nem találtak. Velem vesztette el a szüzességét, egy majdnem fél évvel ezelőtt. Mostanában előjöttek problémák is és kezd problémássá válni a kapcsolatunk mióta nem tudunk egy jót szexelni. Én megértő vagyok és nekem is volt egy időszak mikor nem volt jó, nem tudtam élvezni. Szájjal ki tudom elégíteni és ő is engem, de ez nem állapot hogy nincs normál aktus. Kicsit a kapcsolatunkat is próbálnám feldobni, mert mint említettem kicsit gondterheltebb lett az egész. Nem akarom őt elveszíteni...........21/F

2013. nov. 27. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elveszteni akkor kitartóan vársz amíg lesz valami megoldás,nem hisztizel.


Na meg ott az anál,de ésszel

2013. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem elég nedves? Vagy görcsbe rándul a hüvely?

Ha nedves, de behatoláskor nagyon szorit, fájdalmas a behatolás, ott vaginizmusra gondolnék elsőre. Szexuál pszihológussal beszéljetek akár egy foglalkozás erejéig, hogy biztosan legyen a diagnózis (mert én nem vagyok az). A nőgyógyász kizárta a szervi okot, most jön a mentális része.

2013. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami agyi dolog lehet ez. Mintha nem tudna ellazulni eléggé. Elég nedves szokott lenni. Legutóbb azt vettem észre hogy nem is volt nedves. Aztán csak sikerült szájjal kielégítsem. Szerintem parázik már az egésztől. Elejétől kezdve, ahogy elvettem a szüzességét, érzékeny volt és óvatosan kellett az aktus elején mozogni meg különben fájt neki, majd "bemelegedett" és jó volt és csak egy pár pózban fájt neki. Viszont a nagy kedvencünk a hasra fektetve hátulról se volt már jó, többször se...
2013. nov. 27. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből szakember lesz, szerintem ne halogassátok
2013. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!