Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy sok volt ez az egész, és szeretnék kicsit egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon jó volt vele, szeretem, stb. De nincs rá energiám sajnos. Ráadásul a beígért változások se nagyon következtek be, és már ő oktat ki, pedig a szarból húztam ki. Nem zavar, de elég volt belőle ennyi.


Sajnálom is, de ez van. Nekem ennél több kell.

Hogyan közöljem ezt vele, hogy sajnálom, nekem is fáj, de elég volt ennyi?


2013. okt. 14. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mondjuk így
2013. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

BÉJBI !!!

ÉN TÉGEDET ITT ÉS MOSTAN DOBLAK ÉRTED? NEM KÖLLESZ MÁN!

ÉS NE NYOMJAD ITTEN FULLBA A KRETÉNT.. NE BŐGJÉL MÁN

2013. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
2013. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szavald neki el ezt:


[link]


Egyébként meg elég hülye indokaid vannak. Ha szakítani akarsz, ne mondd neki, hogy szereted, mert megzakkan. És milyen változásoknak kellett volna bekövetkeznie? Megbeszéltél vele bizonyos feltételeket, amelyekhez, ha tartotta volna magát, akkor szeretnéd? Hát milyen kapcsolat ez? "Nem zavar, de..." De mi? Ha nem zavar, akkor mi a frász bajod van? Lehetnél vele is és magadhoz is őszintébb...

2013. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!