Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy kiderült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kiderült mennyit keres a pasid, és ezért megharagudtál rá?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy nőm. Nem tudja mennyit keresek. Nyilván van egy elképzelése és ennek megfelelően áradozik rólam az ismerőseinek.


Aztán kiderül, hogy nagyon keveset keresek...összegileg is meg a szakmámhoz képest is.


És a csaj meg megsértödik mint egy kisgyerek, és egyenesen hazugságként tartja számon a dolgot.


Mert ugye ő már körbehiresztelte az ismeröseinél, hogy milyen menő pasija van. Aztán mivel bedölt ez a mentális masztija ezért a pasi a hibás. MINDENÉRT A PASIK A HIBÁSAK, nem?


2016. febr. 19. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire hülye vagy akkor igen te vagy a hibás, és nem a "pasi" ne általánosíts
2016. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barátnőd jó idióta lehet. Még ha sokat is keresnél, akkor mi van? Még a legjobb barátnőim se tudják, mennyit keres a barátom. Az ilyen anyagias leányzókat le kell koptatni. Keressen valami gazdagot, aztán élvezkedjen arra...
2016. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Itt nem elsősorban a lány a hülye, hanem aki elhiteti vele, hogy milyen jól keres, mikor közben egy csóró...

A csaj is anyagias ilyen alapon, de egy normális csávóval össze se jött volna akkor...szóval.

2016. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Részemröl nekem nagyon magas a fizetésem. mégsem mutatom ezt ismerkedés során semmilyen formàban . Nem hivogatom meg a lányt mindenhova nem fizetek mindent ha talàlkozunk stb :) éés volt már aki azt mondta hogy ugy érzi hogy nem lehetek valami jo anyagi helyzetben és neki nem mind1 kivel van mert ő elég jo beosztàsban dolgozik viszonylag jo pénzêrt és nem akar megbántani . Kérdeztem tőle hogy mégis miböl szürte ezt le és az volt a vàlsz hogy màs fiu ilyenkor màr elvitte moziba stb stb :) Aztàn megmutattam neki az előző havi fizetési "papíromat" amit e mail ban kapok :D Vàgott egy fejet :)
2016. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

na én aztán nem hitettem el vele semmit...gépészmérnök a végzettségem, szakmában is dolgozom, én csak elmondom hogy miket csinálok, ő meg ebből ugy gondolja, hogy keresek vagy 300ezret...közben meg 160at.


az egy dolog, hogy hangzatos amit csinálok, de attól még ez egy végtelenül lepukkant cég, multja fényes csak.

2016. febr. 19. 15:14
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
örülj, hogy 160-at keresel.... én is mérnök vagyok de mivel közalkalmazottként dolgozom, minimálbért kapok, mert a közalkalmazotti bértáblán ugye be van fagyasztva... és az infláció miatt állandóan emelkedő mnimál bér elérte a 8. kategóriát az egyetemi diplomát is.
2016. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
azért a gépészmérnök az nem egyenlő a "bármilyen mérnök" kategoriával, ugyhogy joggal gondolhatom azt, hogy ebben a szakmában nevetséges amit elértem
2016. febr. 19. 15:33
 8/20 kovpet ***** válasza:

Ha szerinted is keveset keresel a szakmához képest, akkor miért nem váltasz?

Na nem a pénzéhes libák miatt, hanem a jövőd miatt.

2016. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

azért nem váltok, mert tudom, hogy máshova úgysem kellenék, vagy NAGYON NAGYON nehezen találnék másik állást...


vagy max vidéken...de én pestről el nem megyek. Nem fogok leköltözni falura meg mittudomén hova csak azért, mert ott nehéz munkaerőt találni ezért a drágalátos cégek enyhítenek az elvárásaikon (mégsem mennek csődbe az így felvett emberek miatt NAHÁT)


eddig minden interjun csak ámitanak.

2016. febr. 19. 15:41
 10/20 kovpet ***** válasza:
Azért a gépészmérnököket keresik. Budapesten meg van pár cég, nem kellene elmenni innen, inkább ide szokás jönni munkáért. De te tudod :)
2016. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!