Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a csaj aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a csaj aki járni akar velem, nevelőszülőknel nevelkedett. Honnan tudhatom meg, hogy nem roma származású -e?

Figyelt kérdés
En gyanakszok ra, az egyik testveren mintha látszana egy kicsit. Kérdezzek rá? Vagy honnan tudjátok? Szerintetek?
2015. nov. 5. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Rasszista vagy, ember?
2015. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Raadasul nem csak egy szexet akar, hanem hosszú távú kapcsolatot.
2015. nov. 5. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Add át nekem majd én leápolom a nuniját
2015. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még ő tesz neked szívességet?

Vágom én...neked még kutya sem való, nem hogy barátnő!

2015. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
90%
Az mekkora paraszt :D Anyád mit szól hozzád? Biztos bánja, hogy nem Spártában szült.
2015. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mégis mi bajod a romákkal?

Én félig cigány vagyok és büszke. Diplomás értelmiségi vagyok, 4 nyelven beszélek, és most tanulom az ötödiket. Sorolhatnám még...

Sőt mi több, szinte biztosan van bennem, zsidó, török, szerb, osztrák, román, stb. vér is.

Te ki vagy? Rasszista?

2015. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nem egy penge agyilag sem, ugy vezsem eszre. Nem vagyok rasszista, na de azert barátnőnek, kosz nem.
2015. nov. 5. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Most megleszek kövezve de #6 os,te kirívó példa vagy...van ilyen cigány ismerősöm de kevesen vagytok ilyenek sajnos akár tetszik akár nem ha őszintén nézünk végig a roma "kultúrán" akkor sajnos megkell állapítsuk a tényt,h túlnyomo részeteket fel kellenekoncolni mert ki#aszott lépfene a roma populáció kb 75% a..deee most leszögezem és ezt teljesen komolyan írom és gondolom,h semmilyen szinten és formában nem vagyok rasszista! Na de,h a kérdésre is válaszoljak...kedves kérdező ha tetszik a nő akkor nem teljesen f#sz mindegy te retardált nyomorék,h milyen a szine b#zdmeg?Ha normális,ápolt,kedves nőaki bejön neked akkor mit számít milyen rasszba született?! Megsem rdemled,h bárki is szeressen ha ez most tényleg aggaszt...
2015. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
78%
De azért gerjedsz rá te kis huncut, mert ki kellett írnod a kérdést :D Megdugnád igyis úgyis igaz, te kis haszontalan te.
2015. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokan vannak akik, ha lehetőséget kapnak képesek bizonyítani. Ha nem is elméleti matematikus, de legalább normális festő, ács, kőműves lehet belőlük.

Előítéletektől én sem vagyok mentes, de ezeket nem bőrszín, vallás, egyéb nagy halmaz alapján hozom. Ahogy te mondtad, én pl. gyakorta szívesen felkoncolnám az ostoba, szűk látókörű embereket, azokat, akik önteltségükben saját korlátaikat képtelenek belátni... károsak. Röviden, az emberiség lépfenéjét. Nem érezném jobban magamat ettől.

Hülyegyerek Pistikét sem pofán vered, hanem elküldöd iskolába. Jó esetben...

Na de hagyjuk ezt inkább a szexualitás kategóriában.

6-os voltam, Ufff

2015. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!