Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz dolog, ha arra vágyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz dolog, ha arra vágyom hogy egy idősebb férfi megvizsgálja a puncimat?

Figyelt kérdés
Mindig szégyelltem ezt a fantáziámat, mert úgy érzem egyedül vagyok ezzel, még soha egy nőtől sem hallottam hasonlót.. Szóval nem is merem elmondani senkinek, nem hiszem hogy lenne rá partner. Szóval azt szeretném ha egy 40-45 körüli férfival játszanánk nőgyógyászos szerepjátékot, és befejezésképpen kézzel kielégítene. Szóval nem vágyom szexre a végén, hanem csak inkább erre a játékra. Hogy meztelenül feküdjek előtte, a lábaim hatalmas terpeszben kikötözve, és ő megvizsgálja a puncimat, meg a fenekemet.
2016. febr. 19. 18:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen szituációba én is benne lennék ha úgy adódna.

19/L

2016. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
39%

Nekem fordítva tetszene, bár idős nem vagyok.


Mellesleg nem is tudtam, hogy ez is fétis...

2016. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is vannak néha ilyen fantáziáim, hogy napközben meglátok egy csini csajt és esténként elfantáziálok azon hogy nőgyógyász vagyok és ez a csajszi a páciensem. :) Nem gondoltam, hogy lányoknál is előfordul ez. Már azért, mert azt gondoltam hogy erősen szégyenlősek lennétek vagy nem?
2016. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

feltételezem, h a kérdezőnél,és a hozzá hasonló vággyal rendelkezőknél ez a fantázia idegen férfiakkal lenne teljes, viszont kiben lehetne így megbízni? párkapcsolaton belül mint szerepjáték működhet, de abban meg nincs meg az a fajta kiszolgáltatottság, amire szerintem vágysz....


szóval nehezen megvalósítható vágy. nagyon meg kell bízni hozzá valakiben. sok beszélgetés, a másik kiismerése, ismeretlen ismerőssé válása, aztán persze bemutatkozás, egybizalmas barát, aki azért tud róla, hogy kivel találkozol, és akkor bele lehet vágni, azzal a feltétellel, h bármikor visszakozhatsz.

2016. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
59%
Nekem bejön, szerintem totál okés a dolog. 34/F
2016. febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
39%
Imádnám. 36/F
2016. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%
Írj
2016. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
12%
Fiatal lányokat vállalok:D
2016. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%
Szívesen vizsgálgatnálak! F.
2016. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
18%
Fiatal lányokat vállalok :D
2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!