Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Fiúk, lányok ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fiúk, lányok ezt ti meg értitek?

Figyelt kérdés

Barátnőm szűz és úgy volt hogy pénteken megtörténik a dolog. Megvolt a petting megigertette velem 20 szor hogy nagyon ovatos legyek es vigyazzak. Mikor hozzá keztünk volna megiedt és mondta hogy ne és mar pityeregve mondta hogy inkább öltözzünk fel. Aztán kb 10 percig fekudtunk az ágyba ő ott sirt hogy nagyon sajnálja és hogy nagyon szeret engem ...en öleltem es nyuktatgattam, mondtam hogy semmi baj nem harakszok.10perc utan mondta hogy inkabb hazamegy még egy csokot se adott csak fogta magat es elmenty. Csomoszor hivtam meg sms-t kültem de semmi .Ma délutátn elmentem hozzá és az apja nyitott ajtot . Mondta az apja hogy baratnom azt mondta neki hogy megbantott engem .Mondtam hogy én egy percig se haragudtam ra nem tudom miert hiszi azt. Aztán mikor mentem el láttam hogy az ablakbol néz rám és sirt .

Mit tegyek ?? Nagyon szeretem , nem tudom miért hiszi azt hogy haragszok .



2016. febr. 20. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát beparázott, és most azon görcsöl hogy csalódást okozott neked és azt hiszi hogy talán megharagudtál. meg kéne vele beszélned
2016. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. Szeret téged még mindig, de a nők ilyenek. Ha csalódást okoznak, akkor nagyon magukba zuhannak és nem igen akarják elhinni, hogy nincs bajunk. Mindenképp kommunikálnod kell vele. Ne hibáztasd magad, helyesen cselekedtél, és jó, hogy nyugtatgattad még utána. Fél az elsőtől, csak egy kicsit nagyon. De ha szereted és Ő is téged, akkor nem lesz gond. Csak légy mellette, ahogy csak tudsz.
2016. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért mentem el hozzájuk de az apját kúlte ki mert nem mert kijönni.
2016. febr. 20. 23:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz vele beszélni amennyire lehet, győzd meg hogy nem haragszol. Tudom leírni könnyebb mint megtenni, de te ismered a hogyan részében nem igazán tudok segíteni. Szerintem viszont idővel rájön magától is, csak most sokk alatt van. Várj türelmesen és közben próbálkozz. Sok sikert!:)
2016. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én hagynám és nem erőltetném. Vagyis úgy értve, hogy én talán hagynák neki egy üzenetet, hogy tényleg nem haragszom, szeretem és hiányzik és mondanám, hogy majd keressen akármikor ha úgy érzi, hogy szeretne beszélni megint, mert hiányzik.
2016. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk és félek ha odamegyek hozzá megbeszélni Hétfőn akkor elsirja magát vagy bese jön suliba mert egyszer regebben mikor picit összevesztunk akkorse jött suliba.
2016. febr. 20. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elmentem volna hozzá. Az apját meg megkértem volna, hogy beszéljek vele. Ha az érzéseitek, problémáitok nem tudjátok tisztázni, már most meghalt a kapcsolat. Te pedig küzdj érte ha szereted!
2016. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahogy már leírtam ma voltam nálluk és az apját külte ki mert ő nem mert kijönni. Monta apja h inkább ne menjel fel hozzá majd ő beszel vele hogy én nem haragszom
2016. febr. 21. 00:41
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem keress másik lányt, lehet, hogy szereted meg minden, de a lány érzelmileg nagyon gyenge lány. Mondjuk érdekelne a korotok, mert sehol nem hangzott el:

De ha most ilyen 14-16 között mozogtok, ha most ilyen a lány, valószínűleg később sem lesz másabb. Lehet fog valamennyit változni, de felnőttként is érzelmi gondokkal fog küszködni. Aztán pedig az élet nem csak iskolából áll, ahogy a sok hülye tini hiszi, mert senki el nem gondolkodik azon, hogy milyen szar is az élet odakint.

Elmégy dolgozni, simán kikapsz egy paraszt főnökön, már együtt éltek, vagy nem, de véletlenül rajta vezeted le az aznapi feszkót és kb nap mint nap fogod megbántani őt.

Aztán pedig majd tönkre vágod magad lelkileg, hogy ott hagy.

Bocsi, hogy ilyent mondok, de sokan megmondják, szűz lányok csak rövidtávra jók.

De még annyit akartam utólag hozzá tenni, hogy nem csak a szex vághat szét egy kapcsolatot. Hanem amiket írtam, azok is.

2016. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindketten 16 . Eggyütt még nem lakunk de sokszor alszik nállam meg énis nálla. Amúgymeg egy fél éves kapcsolatot nem akarok eldobni csak úgy. Összesen 1 szer vitáztunk de másnap este ki is békültünk.
2016. febr. 21. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!