Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban elveszíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok..még nem volt barátom,jelenleg nem találok senki olyat aki kapcsolatot szeretne velem,de szexre találnék valakit..már nem bírom,ráadásul már ideje is lenne.. milyen ötletnek tartjátok ezt?
2016. febr. 21. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
azt mondják, az elsőt szerelemből éri meg, mert hogy nagyon meghatározó és maradandó élmény stb. de csináld. én is hasonló cipőben járok 20 éves srácként, szerintem hasonló módon fogom majd megoldani
2016. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Te tudod...de mondd neki,hogy szűz vagy,különben elég fájdalmas élményben lesz részed.
2016. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerelem nélkül is lehet jó a szex. De akkor tapasztalt partnered legyen , hogy tényleg jó élmény legyen.
2016. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lennék a partnered ;) F
2016. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már alkalmit szeretnél,de jó is legyen,akkor 1 gondos ,odafigyelő tapasztalt pasival,aki neked is szimpatikus, olyannal próbáld ki,ha mód van rá.Szűzen nem jó az olyannal aki Hűbelebalázs módra kapkod.Az előjáték nálad még másból is áll,nem olyan, mint akinek ez a 100.Ha nagyon kívánod már,akkor lépjél az alkalmi felé,de az első az mindig megmarad,és nem mindegy milyen volt.
2016. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Szegénykém nem bírod, de sajnállak.......:( Ha a barátnőm lennél és megtudnám, hogy szexkapcsolatban veszítetted el, minimum ledöbbennék, mert elég szánalmasan hangzana. Még azon is elgondolkoznék, hogy méltó lennél-e arra, hogy én is beléd dugjam...
2016. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan. Aztán Gyere vissza siránkozni, higy téged mennyire kihasználtak.
2016. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze 5-ös mert Szerinted egy tapasztalt félbek minden vágya, hogy egy béna szűzzel szenvedjen.
2016. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
55%

Szia!


Én egy ilyen ,,kapcsolatban" vesztettem el, 19 évesen.

Nem muszájból csináltam vagy azért, mert ennyi idősen már ,,ciki" szűznek lenni.

Nyilván nem voltunk szerelmesek, de ettől függetlenül jó élménynek maradt meg. Tapasztaltabb volt, mint én, nem volt durva, figyelt rám.

Most sem csinálnám másképp.

(A védekezésre figyeljetek!)

19L

2016. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze utolsó mert komolyra úgyse kellesz senkinek.
2016. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!