Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan ilyen nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen nagy a magyaroknak? Mennyire hiteles ez a felmérés?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 21. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire hiteles egy önbevalláson alapuló statisztika??


Ráadásul magyarok részvételével? :D :D

2016. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és ne tévesszen meg, hogy hamarosan 0%-os lesz a válaszom, csak sajnos gyakorin 18-21cm az átlag.
2016. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen a magyarok, akik a környező népek teljes olvasztótégelyeként működtek 1000+ évig, és szinte genetikailag és minden külső indikátort tekintve teljesen azonosak vagyunk például a szlovákokkal, na NEKÜNK PERSZE a farkunk 20%-al nagyobb. Seems legint. Szerintem hihetőbb, hogy ez itt a komplexusos kispcsű nagyotmondók országa, ahogy gyakorin is láthatjuk.


A régiós átlag 13.2 cm, kevesebb mint 1%nak van 18nál nagyobb farka (persze ezek mind a gyakorin lógnak).

2016. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség
2016. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na akkor nekem épp egy centivel átlag fölötti

tudtam én de a vastagság jobban számit gyerekek

ez a tapasztalat

2016. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam ide belinkelve egy péniszméret "világtérképet", ami alatt egy táblázatban az is szerepelt, hogy mely országokban készült önkéntes bevallás alapján nyert adatokból a statisztika, és mely országokban mértek urológusok (ez utóbbinál az is szerepelt, hogy melyik évben, melyik klinikán vagy egyetemen folytatták le a mérést urológusok, hány férfi bevonásával.


Még emlékszem, milyen jókat nevettem azon, hogy teljesen egyértelmű volt a tendencia, hogy ott voltak nagyobbak a péniszek, ahol nem orvosok mértek, hanem bemondásos alapon szolgáltatták az adatot a megkérdezett férfiak. De gondolom, a puszta véletlen játéka lehet csak. :-)


Arról, hogy hogyan készül az önkéntes adatszolgáltatáson alapuló péniszméret statisztika a gyakorlatban - persze biztosan csak itt a Gyakorin, soha sehol máshol - szerintem érdemes elolvasni, amit ennél a kérdésnél írt a 2. hozzászóló saját tapasztalatból:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az oké, hogy bármit lehet mondani, de na persze, a magyarokon kívül minden nép olyan őszinte, hogy bevallják hogy csak 12.9..vagyis ilyen rossz átlag jön ki szinte mindenhol, ez azért fura..
2016. febr. 21. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már kérdezted, hogy szerintünk mennyire hiteles ez az adat, gondoltam, idemásolom, hogyan oszlott meg több, mint 500 szavazó véleménye ebben a kérdésben ugyanott, egy ehhez kapcsolódó cikk után:


[link]


Ön szerint tényleg óriási a magyar átlagpénisz?


Nem, de jól hazudunk 45%


Igen, jól el vagyunk látva 20%


Fogalmam sincs a többiekéről, de az enyém jókora 17%


Mindegy, nem a méret a lényeg 17%



Szavazatok: 511

2016. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez már évek óta terjeng a neten. Sztem kolosszális baromság.
2016. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!