Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 156 cm magas vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

156 cm magas vagyok, a barátomnak 22 cm-es a nemiszerve, milyen tippeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most készülünk az első együttlétre. Utána olvastam és kicsit félek, hogy fájni fog, főleg úgy, hogy ő még szűz és nekem sincs még tapasztalatom ilyen mérettel. Milyen tippeket, trükkölet tudnátok javasolni amivel minimalizálható a fájdalom?

#nemi szerv #alacsonság
2016. febr. 21. 22:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
De mondom semmi köze hozzá, a méh egyrészt tágul, másrészt ezek az adottságok nem függnek össze a magassággal. Ez pont olyan mint az, hogy egy 190 centis pasinak is lehet 10 centis pénisze és egy 160 centisnek is 20.
2016. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ott voltam, de a méretekről nem igazán esett szó.
2016. febr. 21. 22:53
 13/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki nem méhe, hanem darazsa van. Az kemény, nem tágul.
2016. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

ha neki az első akkor tuti elfog menni a bejáratnál majdnem

sztem itass vele alkoholt és akkor nem dagad meg neki annyira és el is zsibbad tovabb birja meg nem lesz ojan kemény neki

ha nem megy könnyen akkor is elégitsd ki biztos kinyalna ő is téged

2016. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Utolsó én ezt csak hallottam, és tudod jobb azért picit tartani, hogy ne közben lepődjek meg.
2016. febr. 21. 22:55
 16/28 anonim ***** válasza:
Leszel a kutyája és vonyítasz neki a holdra.
2016. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szét fogsz szakadni.Főleg egy tapasztalatlan kis kandurral.:DD Sok sikert.

Ennyire figyelmes a barátod? Hogy neked kell kuncsorogni tanácsokért.

Ha ilyen figyelmes lesz a behatoláskor,.....

A felénél már b...ni fogja a méhszájadat.Csak szólok.

2016. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Szóval a MÉH tágul...az igen...:D Viccen kívül, másnem vegyetek sikositót és csak szépen lassan a behatolásnál, idővel a HÜVELY "nem a méh xD" tágul csak kommunikálj vele, hogy mikor mit érzel :) Mellesleg nem köteles tövig berakni ^^
2016. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
majd holnap írd le, hogy hány öltéssel varrták össze a gátadat
2016. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

17#-es figyelmes, csak én is szeretnék előtte felkészülni rá, infót gyűjteni.

Utolsó köszi. :)

2016. febr. 21. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!