Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Inkább a fiúsabb, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Inkább a fiúsabb, vagy a lányosabb lányokat szeretitek? Indokoljátok meg a választ

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehíz kérdés... Milyen betűvel kezdődik?
2016. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát úgy a lányos lányokkal nincs igazán meg a közös hang. nem tudom milyen témák érdeklik őket, nem tudom hogyan tudom fenntartani a figyelmüket, abszolút hiányzik a közös érdeklődés. A fiúsabb lányokkal pedig mindig jól ki tudtam jönni, sokkal könnyebben megnyílok előttük
2016. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között. Nem tudom elmagyarázni a miértjét, volt ilyen is olyan is bár nem ettől tettem függővé, hogy szeretem-e vagy sem meg a szerelem úgy sem ettől függ.
2016. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm tökéletesen ideális, lányos lány, mert egész nap krémekről, sminkekről meg ilyenekről olvas, szeret vásárolni, néha nyávog, hisztizik, a kisállatokért bolondul és minden megvan benne ami egy lányos lányban, de mégis tud fiús is lenni, szoktunk együtt xboxozni meg csgozni, lehet vele poénkodni, lazulni, focizni, mindketten kézizünk, néha olyat dob mint egy férfi. Számomra ő a tökéletes, mindenféle elfogultság nélkül.
2016. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tiszta szívből kívánom, hogy sokáig legyetek még együtt :)
2016. febr. 21. 23:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Külsőre nyilván a lányosak, belsőre inkább a fiúsak. Régen mindig azt hittem, hogy velem van a baj, amiért nem tudok beszélgetni a lányokkal. Aztán rájöttem, hogy mindig csak a segghülye, de legalább rendkívül szép lányoknál pedáloztam, és ezért nem volt meg a közös hang.
2016. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem aki ha kell nőies, gyengéd, lehet vele beszélgetni, de ha olyan a helyzet a sarkára tud állni és tud határozott lenni.
2016. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
külsőre nőies belsőre személy függő
2016. febr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked kéne lányos fiú? Na ugye.
2016. febr. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a fiús lányokat inkább. Biszexnek érzem magam,de fiúkkal nem merek és nem is akarok semmit,így a fiúsabb lányok felé húzok.
2016. febr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!