Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim ismerkedtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim ismerkedtetek már érettebb nővel társkeresőn keresztül? Volt sikeretek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, kettővel is. De sajnos csak az egyikükkel találkoztam személyesen


20F

2016. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen és igen
2016. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Éppen nem volt senkim,full poénból tényleg minden különösebb remény meg cél nélkül feltévedtem egyre.Kezdetben elég sok fölös kört futottam emrt mindenkinek leírtam hogy igazából viccből és "miértne" alapon vagyok itt.

Találtam egy nőt,14évvel idősebb nálam,de képek alapján csinos volt és karban tartott.Dumáltunk egy fél napot,természetesen nem a virágokról,neki is hasonló volt a hozzáállása az egészhez mint nekem.

Küldünk egymásnak képeket,nemnagyon akarta elhinni a méretem:)) találkozóra hívott magához és együtt voltunk.

Egyszer.Nekem megérte,mert együtt lehettem egy vérbeli milffel,őt meg ekkorával és ennyire még nem piszkállták meg.

win-win


darabig még tartottuk a kapcsolatot,meg mostsem vagyunk rosszban igazából de aztán közös témánk nemlévén,a generációs szakadék miatt lazult a kapcsolat,nemtudom mi lehet vele most.

25/f

2016. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt bizony.Többel is.

Hány éves vagy?

F40+

2016. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!