Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csodálkoznak a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a férfiak, hogy a nők nem akarnak webkamerázni?

Figyelt kérdés

Tegnap gondoltam kipróbálom. Pár intim képcseréig jutottam el, mert:

- az egyik szűz volt, de azért nyígott, hogy neki nem tetszik, hogy nekem szőrös

- a másik folyamatosan arról írt, hogy ő mennyire imádja, ha lebuk maszturbálás közben, meg hogy unokatesója verte ki neki életében először

- a harmadik simán munkából írt, és hogy ő nem küld képet, mert munkában van, de én küldjek

- a negyedik azt se tudta mit írjon, hanem én miért nem izgatom fel

- az ötödik mindenáron azt akarta, hogy találkozzunk élőben



Ezek után teljesen elment tőle a kedvem, még nem is tudtam maszturbálni.


2016. febr. 24. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
aki élőben szerett volna találkozni, azzal mi a baj? Ezek közül az tűnik a legéletképesebbnek.
2016. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azért mert nem keresek pasit.
2016. febr. 24. 10:02
 3/27 anonim ***** válasza:
És csak a camozás kielégített volna?
2016. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg igen.
2016. febr. 24. 10:06
 5/27 anonim ***** válasza:
akkor bizony elég igénytelen ember vagy :D
2016. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem értem miért is lennék igénytelen? Jelenleg nyomorult 16 órákat dolgozok jobb esetben, rosszabb esetben még többet, csak egy orgazmust akartam egy kis izgalommal. Szerinted mikor pasizzak?
2016. febr. 24. 10:09
 7/27 anonim ***** válasza:

"Szerinted mikor pasizzak?"


Nem kell ahhoz pasizni, hogy egy felajánlkozó egy éjszakást ne utasítson el az ember. Mindenesetre engem csak meglep a dolog. Sose gondoltam volna, hogy a nők normál esetben élvezik annyira ezt, mint a férfiak.

2016. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

És mégis mikor menjek át egy pasihoz? Örülök, ha van pár órám aludni :D

Persze, ha meg ilyet csinálok, akkor meg rögtön ingyenr ibanc leszek szerintetek.

Látom ez az oldal már csak beszólogatásra való.

2016. febr. 24. 10:13
 9/27 anonim ***** válasza:
Én speciel nem szoktam "ingyen rbancozni" senkit, de ha összevonod az összes itteni válaszoló véleményét akkor tény, hogy nem tudsz olyat lépni, amiért ne szólna be valaki.
2016. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem csodálkozom ezen. A neten annyi a perverz és elcseszett "pasi", hogy ha nő lennék, én bizony elkerülnék minden ilyen netes oldalt.
2016. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!