Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ilyen korosodó melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen korosodó melegek miért csodálkoznak, hogy ilyen viselkedéssel nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam már társkeresőn, és ismerőseim is "átéltek" ilyeneket.


Mindenkit letámadnak, kérés nélkül elküld 10 képet a nagy szőrös, hájas vagy szottyadt testéről meg a farkáról, majd ha az ember szépen, kulturáltan elutasítja, vérig van sértődve, és vagy letilt ami a jobbik eset, vagy nekiáll vitatkozni, trágárkodni, személyeskedni, sértő megjegyzéseket tenni az ember kinézetére meg természetére, olyanná válik, mint egy hatalmas durcás kisgyerek.


Az ilyenek mégis miért csodálkoznak, hogy 40-50-55 éves létükre a büdös életben nem kellenek senkinek? Mégis ki bírná őket ilyen természettel elviselni? Nem is értem, miért jó ez a tényleg erőszakos letámadás taktika.


Veletek fordult már elő ilyen? Ti hogy kezelitek ezeket? Mert rám sajnos nem egy ilyen írt.


22/F



2016. febr. 21. 21:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Visszaírok én is kulturáltan, ha nem használ, válasz nélküli letiltás következik :) 26f
2016. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Üdvözöllek a nők világában, jó pár ilyen férfi van.
2016. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ezeknél 2 "kedvenc" altípusom van.


Az egyik, aki sajnálkozva beírja, hogy "kár, hogy idős vagyok neked". Ezeknek vagy nem írok vissza, vagy megdicsérem, hogy tud olvasni.


A másik, amikor rám ír valami elhízott 40-50-es, de leszögezi már az első üzenetben, hogy ne a külső alapján ítéljek. Erre készségesen vissza szoktam kérdezni, hogy ő akkor miért nem jön össze egy vele egy súlyban lévővel. Erre persze kapásból rávágja, hogy nekik azok nem jönnek be. Ja, hogyne, én ne a külső alapján ítéljek, ne vegyem észre a +50 kiló felesleget rajta (meg azt, hogy olvasni sem tud), de ő csak a külső alapján válogat, ami teljesen természetes. Na az ilyeneket szoktam letiltani a francba. Főleg, mikor nekiáll panaszkodni, hogy ő senkinek sem jön be (kinek jön be egy 95-110 kilós zsírpacni?? ha saját magára ennyire igénytelen, miért várja el másoktól az igényességet? de tenni ellene persze semmit nem tesz), meg én is olyan vagyok, mint a többiek :D Szánalmas.

2016. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
fú az ilyeneket én is utálom...tök elhanyagoltak, csúnyák, elhízottak vagy csak simán nem adnak magukra meg ilyen tipikus bajszos jómunkásemberek:D de 30asok között is már csomó pocakos, szőrös, tunya ember van. és írogatnak a vékony 20as éveiben járó helyes sportos szexi fiúkra, mert persze az kell. hát legalább annyi önkritikája lenne, hogy nem neki áll feljebb ha visszautasítom... és akkor neki áll sajnáltatni magát meg mártírkodni.. néha már megsajnálom őket és nincs szívem visszautasítani miután az összes szrját rámzúdította, hogy neki milyen élete van.. a másik kedvencem, aki bosszúból, mert elküldtem elkezdi jelentgetni a profilom, hogy kiskorú vagyok.. volt hogy emiatt kellett újraregisztrálnom kétszer, mert mindig betaláltak és a tököm se fog személyigazolványt szkennelgetni, inkább újra regisztrálok.. meg csomó van köztük, aki oké, kedves meg ismerkedni akar és kapcsolatot keres, de ha elkezdek vele beszélgetni iszonyatosan rámtapad, egyből azt tervezgeti már, hogy mi lesz a randin meg ha együtt leszünk pedig beszélünk 1 napja... olyan kétségbeesetten keresik a párkapcsolatot, hogy az már ijesztő. és hiába mondom meg, hogy ez gyors, sokan nem értik meg. és kb már 2 nap beszélgetés után szerelmes beléd és beleéli magát hogy mi milyen jól megleszünk együtt..és a beszélgetés háromnegyede abból áll, nyalja a segged és udvarol de semmi értelmesről nincs szó
2016. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ilyet kaptam, így töröltem is magam. Sőt kicsit el is vette a kedvem :(

Amúgy én se értem, hogy miért nyerő ez valakinek. Remélem, hogy mikor velük egyidős leszek is normálisan nézek majd ki és megmarad a normális stílusom.


Amúgy sajnálom őket. Tök más lehetőségeik voltak, mint nekünk most. :(

2016. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez jutott eszembe, mint az előttem szólónak, hogy talán azért is lehetnek ilyenek, mert amikor ők voltak huszonévesek, a világ még nagyon máshogy tekintett a melegekre.
2016. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy nekik fiatalkorukban nemigen volt lehetőségük melegekkel ismerkedni, de ez nem mentség az alpári, bunkó, infantilis viselkedésre.

Nálam is volt ilyen. Rám ír, hogy ő ismerkedne. Miután normális hangnemben megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de nem apukát keresek (43 éves volt), és nem is jönnek be a macisak, egyszerűen kikelt magából. Fel volt háborodva, hogy őfelségét hogyan utasíthatja vissza valaki, meg én csak egy kis k...rva vagyok, aki csak egy numerára lenne jó, meg "tudom hol laksz", stb. Miután leírtam neki, hogy ilyen hozzáállással egyedül fog megpenészedni, letiltottam a francba. Az ilyen soha nem fog magának párt találni sem most, sem 100 év múlva.


Volt, hogy csak simán szóba álltam egyel, mert normálisnak tűnt. Majd később, mikor találkozni akart, megmondtam neki, hogy nem keresek nálam jóval idősebbet. Erre a fejemhez vágta, hogy én hitegetem őt, akkor miért álltam szóba vele, ő már kezdett szerelmes lenni belém (kb 5-6 üzenet után), meg én csak játszok más érzelmeivel. Igazából engem meglep, hogy sok negyvenes-ötvenes agyilag micsoda gyerekes szinten van. Aki ennyire nem bírja a visszautasítást, az minek van fent társkeresőn? Szánalmasan nevetséges, amit egyes "felnőtt" emberek művelnek az ilyen oldalakon, ennél még a 16-18 évesek is jóval értelmesebbek és felnőttesebbek.

2016. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%

Na majd rájöttök :D

Az ember öregszik, de ettől ugyanolyan hülyegyerek marad. Max reggel belenézel a tükörbe, hogy hű b+ ez ki.

Én is 40 leszek lassan, és még soha nem voltam fiúval és tudom, hogy nem is leszek. Max pénzért, de azt nem akarom. Meg ilyen igénytelen szart se akarok mint wc, park stb. Úgyhogy nem is lesz belőle semmi. Főleg hogy ismerkedni sem szoktam és az egy éjszakás kalandok sem vonzanak, és tény hogy ki az a marha 20 éves aki kikötne egy majd 40 éves fickó mellett. Még én magam sem. Ez a vonat már elment. De mielőtt valaki félreértené, nem kesergek ezen, és akikről irtatok sztorikat, elég szánalmasak.

2016. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen még bőven lehet jóképű és vonzó egy férfi. nem a korral van a baj, ez a viselkedés 20 és 30 évesen is gáz..és ezek az emberek valszeg azért hajkurásszák még mindig a kapcsolatot meg a tinifiúkat, mert 20on évesen is ugyan ilyen balfszok voltak...arra meg nem mentség, hogy öregszünk, persze hogy öregszünk de azért nem kell értelmi fogyatékosnak lenni..
2016. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
nem is beszélve arról, hogy csomónak iszonyatos a helyesírása ami nálam lehet, hogy gáz de kizáró ok. azért tanuljunk már meg szépen és helyesen fogalmazni, ne olvashatatlanul, ezer kérdőjellel meg ilyenek... meg vannak azok a standard emberek akik minden regisztráláskor rád írnak elsőként:D de még ki se tettél képet meg semmi de már másolja be az üzenetét amit szerintem minden egyes új felhasználónak csak ctrl+v.... én nem tudom, hogy ezeknek van-e munkájuk, életük de mindig ott vannak és egyből írnak teljesen mindegy ki vagyok, mi van az adatlapomon egyből küldik a sablon üzit... nem tudom hogy csinálják de, mint a vércsék lesik az újakat...2-3 ember legalább van akik másfél év után is ugyan úgy rám írtak mikor szakítás után újra regisztráltam:D
2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!