Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Mit gondoltok, mennyire vagytok szexik? Lehet-e köze annak az egyedülállóságotokhz, hogy esetleg nem érzitek magatokat olyan szexinek?

Figyelt kérdés
Egyedülálló alatt konkrétan a testi-lelki egyedüllétet értem (nem azt, akinek nincs kapcsolata, de összejár kufircolni valakivel is, illetve az olyat, aki plátóian szerelmes valakibe évek óta.)
2016. febr. 24. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl kapcsolatban vagyok és nem érzem magam szexinek annyira...sőt néha csodálkozom h miért én kellek neki mikor amúgy sokkal jobb nőket is megkaphatna.
2016. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 3 éve egyedül vagyok, és szexinek érzem magam. Nem bonyolódok alkalmi kapcsolatokba, inkább sportolok, összejövök a barátaimmal, nyelvet tanulok.

Adok magamra, igényesen öltözködök. Ez szerintem inkább személyiség, igény kérdése, mintsem, hogy egyedülálló vagyok-e.

Persze ez az én értelmezésem, lehet mások másként gondolják.

Egy kapcsolatban élő nő is hagyhatja el magát, és most nem az elhízásra, hanem az igénytelen (ez alatt piszkosat) ruhára, zsíros, lenőtt hajra, ápolatlan lábakra, körmökre gondolok.

2016. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek ez gondot okoz, legalábbis én ismerek ilyen lányt.


Én ugyanolyan szexinek találom magam, mint amikor párkapcsolatban voltam. Szimplán megválogatom, hogy kivel jövök össze, ezért nincs most senkim.

2016. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!