Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életem első szexére készülök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első szexére készülök mit tegyek hogy ne süljek el 2 perc alatt, valahogy kiszeretném bírni 10-15 percig? 23/F

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Maszturbálás közben gyakorolhatsz rá. Mikor majdnem elélvezel hagyd abba. Vannak erre különböző technikák. Egyébként első szexnél szerintem nem gáz 2 perc után elmenni. Az a lényeg, majd a többi tovább tartson.
2016. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én első szexnél annyira izgultam, hogy nem tudtam elélvezni. Nekem nagyon jól sikerült :) Aztán mikor megszoktam már rövidült az idő :(
2016. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Erre nem tudsz felkészülni. Feszült lehetsz, bizonyára teljesíteni is akarsz majd, ez mind-mind befolyásolja. Ha megértő a lány, akkor idővel feloldódsz.
2016. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

a fiuk 99% a elsül 10 Másodperc alatt ezt nem tudod kikeruülni

sajna ez van nyugodj bele a többi talán tovább tart majd de nem biztos

2016. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ihatsz két fél whyskit de akkor meg lehet nem fog felállni keményen
2016. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz az infókat :)
2016. febr. 24. 20:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Amik vannak boltokba tabletták vagy sprayk azok hatásosak ??
2016. febr. 24. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örültem volna neki, ha ilyen szerekhez folyamodott volna a pasim első alkalomkor... Legalábbis számomra tönkretette volna az együttlétet.


22/L

2016. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Az első szexnél két dolog fordulhat elő: elsülsz egy perc alatt vagy nem tudsz elsülni. Ne küzdj ellene sem szerrel se anélkül. Majd a többi jobb lesz nyugi.
2016. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha előtte hosszú az előjáték, akkor nincs gond. Csak az a baj, ha ki akarod hagyni és egyből beteszed mert éppen feláll, aztán 2 perc és vége.
2016. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!