Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy vagytok vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Annyira kívánom a szexet már attól benedvesedek ha arra gondolok hogy bugyin keresztül kezdenek izgatni.Hogy tudnék segíteni magamon ti ilyenkor mit szoktatok csinálni mikor nincs párotok? Értelmes válaszokat kérek előre is köszönöm 😊 19/L

2016. febr. 25. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudom, meglepő lesz, de maszturbálok. N
2016. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hogyan mármint azt tudom mi az de hogyan szoktad?:)
2016. febr. 25. 16:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát teljesen átérzem a helyzeted :D ha már nagyon nem bírom, akkor kerítek valami egyéjszakásat. Vagy ha kapcsolatot nem akarsz akkor sexkapcsi nem rossz dolog. :)

19/L

2016. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem 19 éves lány vagy, hogy ilyeneket kérdezel, hanem egy kanos kisfiú...
2016. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát eléggé szenvedős, főleg hogy soha nem volt bnőm, és most el is határoztam, hogy egy darabig nem verem ki. Van bajom bőven. 20/f
2016. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2. Nem tudom hogy merjek egy ilyenbe belevágni

3.lány vagyok és nem egy kanos fiú 😉

2016. febr. 25. 16:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Jahm persze és 19 évesen nem tudod hogy kell maszturbálni, meseeee.
2016. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele,bár én kapok szexet,de utána még mindig kívánom,sokszor masztizok,de néha az sem segít.

Én is benedvesedek annyitól is ,ha velem van ,az a férfi,aki tettszik és elképzelem vele a szexet. L/25

Ha mégis férfi vagy nem kell privi foglalt vagyok

2016. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még a maszturbálást !

Nyugi lány vagyok:)

2016. febr. 25. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Ha normális fiúval csinálod nem lesz belőle gond. Ezt is okosan kell csinálni. A lényeg, hogy nem szeretkezés lesz, hanem sima sex. De ha nem tudsz érzelmek nékül lefeküdni senkivel akkor tényleg ne csináld. Amúgy ha kérdésed van nyugodtan írj privit :)
2016. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!