Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy bántok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy bántok egy olyan lánnyal szex közben, akibe nem vagytok szerelmesek, egyszerűen csak jó vele a szex?

Figyelt kérdés

Például megcsókoljátok közben? Mondtok neki kedves/izgató dolgokat? És ha épp nem szexeltek, akkor beszéltek vele, vagy csak akkor keresitek, amikor szexelni szeretnétek?

Egyéb dolgokat is írhattok, amire nem kérdeztem rá.


2016. jan. 2. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Általában adok neki kockacukrot
2016. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szexualitásban alapból benne van a kedvesség, gyengédség, törődés, érzékiség.


Sosem voltam igazi nagy rib-.anccal, akit mondjuk aznap szedtem fel valahol és egyből dugtunk, ezt azért hozzá tenném. Még ha tudtam is hogy vele csak szex lesz, akkor is mindig volt minden lánnyal minimum 1-2 randim az első szex előtt, ahol beszélgettünk és ismerkedtünk.

Csókolizni, puszit adni, simogatni, ölelni a legtöbbször szeretek és hasonlót várok a másiktól is. Nekem ezek a szexuális vonzalomból jövő dolgok, amiket megteszek bárkivel akihez vonzódom és akivel lefekszem és ugyanezt várom fordítva is.


Jellemző, hogy akikbe nem voltam szerelmes, azoknak is időben mérve sokszor több ideig nyaltam a pináját, mint ahogy szopattam őket. Miért? Mert engem a másik élvezete, öröme is kielégít. Ha látom hogy jó neki hogy nyalom a punciját, akkor az nekem is jó.

Akkor is beszélek vele néha, ha nem szexelnék vele, csak hogy fent maradjon a kapcsolat és ne felejtsük el egymást.


23/F (9 nővel voltam az életben)

2016. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól még én is szeretem az érzelmes, szenvedélyes szexet, hogy esetleg nincsen szerelem :)
2016. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24/F vagyok
2016. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!