Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti nem voltatok szégyenl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nem voltatok szégyenlősek barátnőtököz az első szexnél? Nem volt fura egy kicsit?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel csapatsportot űzök nagyon rég óta, így nem vagyok szégyenlős
2016. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én már alig vártam hogy levetkőztessük egymást. :)
2016. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

muszáj szoktatnod magad az érzéshez, mert ha ez felmerült benned, akkor félő, hogy a cerka sem fog állni rendesen!


Egy dolgot tarts mindig szem előtt: Csak akkor lesz igazán merev a gyíkhusi és akkor leszel jó az ágyban ha kellően magabiztos és határozott vagy. Tök mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem. Ha úgy állsz oda, hogy tudod mit akarsz, elégedett vagy a testeddel vagy elfogadod saját magad a tükörben meztelenül, nem félsz, nem szégyenlősködsz ... tudod, hogy nem leszel olyan mint egy fadarab... tudod , hogy figyelmes leszel...


Ha így bújsz az ágyba vele, akkor nem lesz gondod. Ha nincs meg a kellő önbizalom, először azt szedd össze és máris kellemesebb emlékkel indul majd a szexuális életed ;)

2016. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Készülök rá lelkileg is, meg elméletileg is, hogy mit hogy csináljak, hogy biztos legyek magamban :D. Én tudnám is a dolgomat úgy érzem, csak értitek az lenne szokatlan, hogy eddig csak a csajjal úgy kissé "barátilag" voltunk csak együtt (maximum csók volt még). És nyilván másképp tekint az ember egy aranyos lányra, vagy mint egy szexpartnerre. Na most ez a kettősség lesz furcsa szex közben, ha értitek mire gondolok :D. Meg neki is szokatlan lesz, mert csak egyszer szexelt, és hogy ő hogy fogja viselni. Attól félek hogy nem fog neki valami tetszeni, vagy ciki helyzetet csinál, hogy belemegy olyanba is amit nem is szeretne. Szerintetek?
2016. febr. 26. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz és komolynak ígérkezik a kapcsolat, akkor a megoldás egyszerű: fokozatosság. Nem kell feltétlenül durr bele, hanem lehet fokozatosan is haladni és egyre tovább menni, ismerjétek meg nyugodtan egymás testét.
2016. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deflohelp ***** válasza:

Előzőleg már többször láttuk egymást ruha nélkül.

Természetesen volt egy kis újdonság-érzete az eseménynek, de már nagyon vártuk, hogy bekövetkezzen.

2016. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!