Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok természetes, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok természetes, hogy a pasi/férfi megmossa a farkát szex előtt?

Figyelt kérdés

pl. egy új kapcsolatnál nem kínos szólni?

A réginél meg alap? Nálatok hogy van?

Azért hogy a nő ne kapjon el vmi bacit,nem?

A nőknek nem muszáj,csak inkább nyalás előtt a lényeges,nem? Szerintetek?

26L



2016. febr. 29. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Napi fürdés mellet nem kell feltétlenül, max akkor ha nagyon mocskos kézzel pisilt, mert akk ugye megfogja.

Szerintem megöli a spontaneitást, ha elő kell hozzá készülni.

2016. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a női hüvely is tele lehet a férfi számára idegen, esetenként veszélyes baktériummal, kórokozóval. Már csak az etikett is megkövetelné, hogy abban az esetben, ha elküldöd az úriembert péniszt mosni, akkor te is hasonlóképpen cselekedj (a saját nemiszerveddel :D)
2016. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden szituban a minimum, hogy előtte tisztálkodunk. Jó van olyan, ami spontán jön, de az max normál szex, mert orálisan egyikünk sem akar takarítani...
2016. febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Mielőtt találkoztok, alaposan lezuhanyzol, megmosod a muffost. Én is megmosom a farkam, amúgy is.

Problem?

Ha pl már órák óta együtt vagytok és a szex felmerül, be lehet invesztálni egy közös fürdést, zuhanyzást.

Ha csak jön a szex spontán, akkor sincs belőle semmi ha nem szalad az ember a kupakot megmosni, a nő meg a punciját. Az kissé illúzióromboló ha már fel vagytok izgulva és szaladtok intim részt mosni.

Amúgy meg kinek hogy jó. Büdösen, fürdetlenül nem megyek nőhöz.

2016. febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem már az elég baj, hogy ez felmerül, mint kérdés!

Evidens, hogy megmosom!

Ha nincs szex akkor is minden pisilés után, ha van rá módom (nyilván munkahelyen nem...) de otthon igen!

Ha szex van, akkor pláne.

Méghozzá alaposan és szappannal!

30/F

2016. febr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudnám zuhanyzás nélkül elképzelni az együttlétet. Kifejezetten zavar, ha nem érzem magam tisztának. Ráadásul az előjáték gyakran egy testápolós masszázzsal kezdődik.
2016. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En hetkoznap reggel es este,de hetvegen napi haromszor mosom,mert mindeg harcra kesz allapotba szeretek lenni...
2016. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Ez most komoly?

Alapvető dolog.

Még ha fürödtem előtte nem sokkal.Még akkor is megmosom.

2016. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Nálam is alap, hogy megmosom előtte. Az lenne a fura ha nem.

30f

2016. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A nőknek nem muszáj,csak inkább nyalás előtt"


Francokat. Szépen megmosod te is ha a másiktól elvárod.

2016. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!